Страшенно люблю цей анекдот-

Чоловік звертається до коханої дружини: «Моя ти рибонько мила !»

А дружина починає думати: " Рибонька — це риба. Риба — це щука. Щука- це зуби. Зуби- це кусати. Кусати — це собака.... Мамо!!! Він мене сукою назвав!!!"

Точнісінько те ж саме спостергаємо зараз з розкручуванням істерієї довкола розмови з міністром культури Євгеном Нищуком.

Єдиним ,за багато років , толковим і чесним міністром на своєму місці.

Якого всі раптом кинулися цькувати.

Та як ! Прямо зразкова кампанія. Трамп може позаздрити!

Нє, ну московським пропагандистам не дивуюся — їм за штатом належить.

Здивували ніби розумні і притомні українські інтелектуали — "запрєтіть !", "расстрєлять!", "вигнати !", "люструвати!", "ганьба!" і "геть!".

Це все виглядає надзвичайно пікантно на тлі спільного унісону антиукраїнців — ригіаналів .

Гей, "патріотичні" пацани і дівчата, а може варто замислитися — якщо вілкули- шмілкули і решта "опозиціонерів до українців" так затято "клєймять пазором" бідного Женю,то може "хорошие сапогі, надо брать"? Га?

Знайомий діяч-патріот з Донецька потішив особливо своїми численними гнівними опусами проти міністра культури. Втіху мені надав той факт, що ,при особистій зустрічі в Донецьку кілька років тому, цей патріот-мислитель прочитав мені довгу і змістовну лекцію про те як "завозили переселенців з Росії на Донеччину і в інші регіони України ешелонами, змінюючи етнічний і культурний склад населення ". Зате зараз мені доводиться витирати монітор від його слини з того боку.

Чому, коли ви вибираєте помідорчики, яблучка, чи мняско на базарі, то передивитесь, і перемацаєте, і перенюхаєте все те по кілька разів? Щоб не з'їсти чогось несвіжого чи гнилого? Молодці ! І руки миєте після туалету? Взагалі герої !

Тоді чому, коли читаєте якусь "гарячу" інформацію, чергову "інформаційну бомбу", ви не чините так же? Чому не перевіряєте і не дивитесь з усіх сторін?

Адже цю інформацію, як і помідорчик, ви допускаєте всередину свого організму.

Тільки у випадку з інформацією все набагато гірше.

Бо несвіжий помідорчик побулькає в шлунку і вилетить з променями проносу в туалеті.

А гнила інформація залишається всередині , в унітаз не зливається. І ви починаєте думати ,жити і діяти під впливом цієї інформації.

Ця війна на 99,9 % створена саме інформацією. А вже потім підтяглися танки, гради і гіркіни.

Вам згодували фейк, оброблений і зрежисований московськими пропагандистами, а ви його зжерли бездумно і розповсюджуєте його як вірус сніду в організмі.

Ось цитата Жені — це його відповідь- заперечення на провокаційну репліку опонентів про "генетичні проблеми". Він прямо сказав ,що нема там ніякої "генетичної" складової.(пишу як подавалося російською мовою, бо фейк теж російською):«Ситуация, сложившаяся на востоке и юге — пропасть сознания. Более того, когда мы говорили о "генетике" в Запорожье, на Донбассе, то это города завезенные. Нет там "генетики", это сознательно завезенные [регионы]", — сказал министр, отвечая на вопрос о причинах медленногораспространения украинской культуры".

Ну ? І шо не так?

А тепер те, що вам подали як ложечку з лайном:

""Министр культуры Украины Евгений Нищук заявил, что население юго-востока страны из-за недостаточной генетической чистоты не может воспринимать украинскую культуру. Такое заявление он сделал на передаче "Свобода слова" телеканала ICTV,".

Міністр сказав "Рибонько", а вам ретранслюють " Зуби !" , а ви квилите: "Мамо! Він мене сукою назвав!!!!"

Стосовно того, що Нещук сказав чисту правду про "завезених", навіть не буду нічого коментувати. Просто запитайте мене чому я опинився в 1985 році в Мурманську після навчання, а в Київ приїхав Ваня Рибкін з Вологди. І звідки взялася в Умані російська школа №7, а потім добавилася ще й російська № 5. (зараз все змінилося, але мова про ті часи).

А ще зайдіть на цвинтар на Донеччині і почитайте прізвища померлих до 1933 року і після. Я читав.

У нас іде війна. В тому числі надпотужна — інформаційна.

Учіться не споживати бездумно все що вам "впарюють" і не реагуйте як собачки Павлова на кодове слово.

Сьогодні ви пускаєте слину на слово "генетика" і гавкаєте чотири рази, а завтра будете пускати слину і гавкати чотири рази на слово "українець".

Пишу дуже люто, не ображайтеся, але як інакше вилікувати вас від "всеядності" московської пропаганди і технологій ?

Ось добавляю аналіз розповсюдження фейка, який ви мусолите(добре видно хто почав, хто розповсюдив і хто "просуває"):

39d3533b45-1518151313630691970447013676548265887548319n.png

Все що накричали і наістерили стосовно "ай-яй-яй яких слів Нещука" , описується дуже просто :

-Шо ви мені розказуєте про того тенора Енріке Карузо! Карузо! Слухав я вашого Карузо — повне лайно!

-А шо ви слухали? Концерт? Платівку? Запис?

- Та нє. Мені Мойша наспівав....