Читаю новину про обшук в прокуратурі і офігіваю.

«Під час обшуку у прокурора Шапакіна було знайдено $130 тис. у кабінеті, $30 тис та 22 тис євро у будинку, $170 тис і 500 тис гривень у квартирі, документи на депозитні вклади на суму 800 тис гривень, а також незареєстровану вогнепальну зброю і боєприпаси

Вау, як інтєрєсно! Як казав Жванецький: «А от вам і пакойнічєк!». Не в смислі трупак, чи жмур, а цікава задачка, розв«язання якої відкриває небачені перспективи для нас усіх.

Виявляється я нічого не знаю про прокурорів.

Я думав що прокурор це людина, яка довго і ретельно вчиться,з нає всі закони і виконує роль вартового інтересів держави.

Тобто нас із вами.

Прокурору держава дає теплий кабінет, високу зарплату, нечувану владу і гарантії безпеки разом із різними пільгами – ніштяками.

Ну тут я погоджуюсь, бо ця героїчна людина щосекунди ризикує своїм життям, здоров'ям і благополуччям своєї чималої родини в суворій і безкомпромісній борні із підлим і підступним ворогом, який називається Корупція.

А, якщо син прокурора теж прокурор, то вони ризикують вдвічі більше.

А, якщо ще і онука прокурор віддав вчитися на прокурора (чисто випадково, бо той, звичайно, самий здібний і розумний до того, не те що прості посполиті), то Держава просто зобовязана берегти і цінувати такий скарб чеснот і доблесті.

Прокурор апріорі має бути чесним, бо інакше втрачається основна його функція.

Це як красива і дорога колекційна рушниця із срібною насічкою, полірованим горіховим прикладом і аукціонною ціною співставною з вартістю реактивного винищувача. Але на полюванні виявилось, що вона не стріляє.

В принципі. Бо у неї цівка залита свинцем.

А у наших чесних і непідкупних прокурорів цівка, пардон горлянка, залита золотом і запижована доларами.

Такий собі потворний гібрид із сального вгодованого кабана – бегемота у мундирі і надпотужного пилососа — баблосмока. Та ще й з трьома неситими горлянками і десятком липких ручок. Ну і сидить ця потвора серед великого стада таких же бегемотів — баблосмоків і розширює свою популяцію брунькуванням.

Ні, виявляється я нічого не знаю про прокурорів. Який сором…

Але, як казали в дитячому кіножурналі мого дитинства «Хочу всьо знать!» (аналог капіталістичного «Діскавері»): «Орєшек знання твьорд! Но ми нє привиклі отступать!»

І тут в нагоді стане, як завжди, сила науки і математична логіка.

Уявім собі такого сферичного коня у вакуумі — себто середньостатистичного українського прокурора.

А тепер спробуємо вичислити математичну модель його по одному з критеріїв, а саме — наповнення баблом, і яка користь від цього ненці Україні.

Знайшов свій диплом інженера, здмухнув з нього пил, дістав калькулятор і вирішив допомогти рідній Вітчизні.

Колись я розраховував теоретичне креслення танкера,отож знання отримані в альма матер допоможуть мені провести складні математичні розрахунки.

Отже.

Маємо Прокурор вульгаріс 1 штука.

Для зручності вимірювання і приведення всіх показників до однієї системи вимірювань, табло будемо обчисляти в доларах США.

Баблішко ,струшене з одного Прокурора вульгаріса становить:

130 000 доларів + 30 000 доларів + 23 000 доларів (22 000 євро) + 170 000 доларів + 22 000 доларів (500 000 гривень) + 35 000 доларів = 410 000 доларів (згідно опублікованих слідчими даних).

Ух ти!

І це в одного прокурора!!!!

А у нас їх в Україні 11500 штук.

Мінус технічні працівники і всякі «недопущені» — нехай 8000 штук «чистих Прокурорів»

Отже всі вихідні дані для обчислення у нас є.

Назвемо 410 000 доларів — питомою вагою Прокурора — Вп.

Беремо коефіцієнт повноти (не всі ж прокурори такі «товсті») Кп = 0,7

Потім коефіцієнт обтічності (не всім ще вдалося наколядувати стільки) Ко = 0,85

Допуск на посадку (не те що ви подумали,а мається на увазі «висота посади», крісла) Дп = 0,8

Ще коефіцієнт чесності (чисто умовна величина, але раптом і таке буває) Кч = 0,99

Останній коефіцієнт захованого (те що не знайшли при першому обшуку) Кз = 10

Кінцева універсальна формула математичного обчислення моделі Сферичного Прокурора у нас вийшла така:

Вп х Кп х Ко х Дп х Кч х Кз х 8000 = 410 000 х 07 х 0,85 х 0,8 х 0,99 х 10 х 8000 = 15 456 672 000 доларів США

Висновок з обчислень. Якщо взяти за яйця всіх тварючок (в смислі потрусити прокурорів), то держава гарантовано отримає майже шістнадцять мільярдів зелених новеньких баксів-доларів США.

Чесно, законно, і спокійно.

І головне точно. Проти математики не попреш.

І щоб не виникало претензій, то повідомлю, що у мирний час подібні фінансові «колядки» — називається «хабар» і карається тюрмою до 12 років.

А у воєнний, коли гинуть наші хлопці і весь народ напинає жили щоб зібрати копійку на зброю,обмундирування і лікування своїх воїнів, ця «діяльність» називається мародерство і мародерів тупо розстрілюють без всяких розмов.

PROFIT !!!!

P.S. А у нас ще є судді, міліція і податкова інспекція.

Я так думаю, що тепер Грецію ми зможемо купити з тельбухами і надати кримським татарам в тимчасове користування на час до звільнення окупованого Криму.

А потім всім їздити туди на літні вакації і їсти найсмачніші у світі чебуреки від киримли і запивати їх холодним айраном із кропом.