Почну із анекдоту.

В консерваторії абітурієнт чудово зіграв на вступних екзаменах.

І голова комісії питає у хлопця як його звуть. Той відповідає, що Олександр Петренко.

Голова збентежується, радиться із комісією і питає як звали його дідів. Хлопець каже, Що Роман Кошовий і Богдан Петренко.

Знову комісія радиться і запитує як звали прадідів. Хлопець згадує, що одного звали Михась Вернигора,другого — Лаврін Петренко, третього — Зореслав Княжич, а четвертого — Самуїл Пасхавер..

Комісія радіє: «От тепер все ясно! Як виявляється глибоко закопаний талант!»

Посміялися. Дотепно.

А тепер серйозно.

Скажіть, чи мене одного коробить, коли читаєш у ,ніби притомних, людей, що президент «насправді Вальцман», а Юля Тимошенко — «насправді Капітельман», Тягнибок — «насправді Фротман», а Кличко — «насправді Етінзон» ?

Ну і ще в тому ж дусі про інших політиків.

При цьому віртуально поплескують вас по плечу і по-змовницьки підморгують вам : «Ну ти ж теж так думаєш, брателло !»

Та ще й на доказ доводять якісь «таємні виписки» із церковних книг, архівів і скани засекречених документів, або порівнюють на фотографіях вуха і носи.

Та капєц просто.

Нє, я канєшно понімаю, що надзвичайно важливо знати хто був прадідусь чи прабабця в четвертому коліні у політика, чи посадовця.

Тоді все одразу стає зрозумілим!

А як же ж!

Адже тепер «очевидно», що у тебе в під'їзді насцяв не твій сусід, чи ти з перепою, а той клятий «Шварцнегер, нащадок Шварцмана».

Ті, хто вперто називає політиків вальцманами -капітельманами -етінзонами, двічі придурки.

Перший раз придурки, бо прізвище політика аж ніяк не Вальцман, чи Капітельман, а Порошенко і Тимошенко ( чи як там їх всіх, «проти кого» ви копаєте, чи вигадуєте родовід).

Так само можна у вас самих «відшукати» в роду якогось Авраама, Ганса, чи Збишека з Мухамедом. Як не в четвертому, то в десятому коліні точно.

Так людство влаштовано. Генетика вам в поміч.

А другий раз придурки, бо щиро вважаєте, що ми опускаємося на ваш «рівень нижче плінтуса», і сам факт «єврейського» прізвища має викликати у нас негативні емоції і відразу.

Гей, придурки, ви забули, що лозунг «Бєй zydov, спасай Рассєю!» є , а аналогічного «Бєй zydov, спасай Україну!» немає. Від слова «зовсім».

Бо нема звідки взятися.

Те, яка людина є залежить не від прізвища прадіда , а від виховання, набутих цінностей і самоусвідомлення. Я не складно пояснюю?

Ти можеш мати в роду хоч короля Людовіка, хоч гетьмана Розумовського, або царя Давида, а жити свиня свинею.

За своїм родоводом краще слідкуйте.

Бо , маючи належність до славного роду Кошових, Вернигор,Мельниченків, чи Шевченків , патякаєте вже не українською мовою а московським суржиком , віддаєте дітей в «русскіє» школи, волаєте п'яними голосами «тюремний шансон», і їздите в московію сраки цьомати своїм ворогам за три копійочки.

Бо копійочка до копійочки — вже і руб набереться. А сором очі не їсть і совісті ніхто ніколи не бачив.

І винен у ваших ( і через вас, і наших теж) бідах,не якийсь міфічний «Шварцнегер-Коган-Рабінович», а ви, падли, які продали свій голос і майбутнє дітей своїх і моїх за кіло гречки і двісті гривень на виборах.