Коли ми розпочинали акцію про український дубляж фільмів, нам теж розказували про збитки кінотеатрів і про те, що ніхто ходити не буде в кіно. Зараз ми не уявляємо як можна ходити в кіно не українською, на російський убогий дубляж. Так що все правильно. Приєднуйтесь до ініціативи своїми дописами і діями. Я впевнений, що ви це зробите. Ніхто не примушує вас в спілкуванні і творчості використовувати виключно українську мову, спілкуйтеся, розмовляйте, пишіть і творіть вашою російською. Але на державному рівні, на телебаченні, в ЗМІ — українська мова має бути обов'язковою. Бо спочатку на телебачення приходить русскій язик, а за ним слідом — танки з бурятами всередині.

(Перепощую наступне від Івана Леньо.)

Якщо б на нас напали, припустимо , не мешканці росії, а французи чи поляки, то уявити важко якою би була наша реакція на звучання польської чи французької мов на вулицях Києва чи інших міст. А якщо б ще з кожної радіоточки чи каналу телебачення ? Ну принаймні , ми б сильно обюрювались, а реально влаштовували би самосуди і брали би штурмом ті державні інституції , які відповідають за чистоту медійного простору від контенту агресора. Але чому ж ми цього не робимо з огляду на тотальне засилля російського лайна ? Тому що, все совєтське нам ментально близьке ? Невже не можна заборонити російський продукт на державному рівні відповідним законом ? Адже інтелектуальна власність — це також продукт. Що заважає ? Матеріальні збитки власників ТВ каналів і радіо ? Тобто, від європейців ми чекаємо санкцій, а самі ? Це неподобство ! Пропонуємо зібрати пресконференцію із усіх небайдужих популярних і дієвих митців ,і звернутися до президента з відповідною заявою! Якщо це питання не вирішити раз і назавжди, то у нас ніякої перемоги не вийде, а наші діти і надалі будуть набивати повні зали на російський булшіт, типу " Каспійський груз" чи "Кровосток" !

Мораль така :

Мало хто що любить ! Це не дискусія про смаки , звички і уподобання.

Існує санкційний список товарів агресора, і в цей список має попасти інтелектуальний продукт з росії !

Запрошуємо друзів-митців доєднатися до ініціативи!

Контактна інформація: Інна 0938804171, 0634061271 Марат

Прес-конференція українських медіаперсон в УНІАН:

"Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!"

Учасники: Антін Мухарський, Іван Леньо "Kozak System", Володимир Шерстюк "Kozak System", Тарас Компаніченко, Андрій Середа "Кому Вниз", Сергій Фоменко "Мандри"

(список учасників поповнюється).

Четвер, 28 січня, 11:30, агенція УНІАН: вул.Хрещатик, 4, конференц-зал. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

http://press.unian.net/…/7641-zakryit-ukrainskiy-efir-dlya-…