Спочатку цитата із характерної фрази характерної розмови( таких розмов багато . тому взяв навмання, безвідносно до авторства): «Абсолютно бесполезно Одессе или в будущем Донецку прививать историческую украинскую культуру с хатками и шароварами. В таких городах сейчас должна расцвести новая, современная урбанистическая украинская культура.»(с)

Можуть говорити про різне, бути прогресивними патріотами, але ВСІ згадують про шаровари.

Як ви задрали тими своїми «шароварами»!

Ви, російськокультурна чєсть і совєсть нації, ви ХОЧ РАЗ, ХОЧ ДЕСЬ В ЖИТТІ бачили ті «шаровари», про які триндите несамовито весь час?!

Самі собі придумали шаблон і самі з нього шаленієте.

Воістину сон розуму породжує чудовиськ !

Ви ,як закомплексовані , реагуєте на будь-який прояв української культури своїм сраним совковим нафталіном: " Ааааа ! Шаровари!".

Блін, де ви їх побачили? Покажіть мені- я теж хочу їх побачити!

Вичістіть те сміття у себе в голові, бо неможливо спілкуватися.

Ви ніхріна не знаєте і не хочете знати про українську сучасну культуру, про театр, сучасну музику, сучасну українську поезію, український рок і джаз.

Раз ви байбачка не бачите , значить його не існує ?

Скільки ви вже будете триндіти про "хуторянську українську культуру", якої взагалі не знаєте і ,головне, не хочете знати?

Це ви,які ніколи не були на українських рок-фестивалях, чи українських андеграундних тусовках, починаєте розказувати, що "нєт украінской музикі, чтоби єйо крутіть в ефірах"! Зате "зоновсько-лагерне" московське лайно в лабутенах вважаєте мистецькою вершиною світу , і думаєте ,що тупа рєчьовка -частушка — це і є "русскій реп", а гугняве виття під три акорди — це і є "русскій рок" .

Та один "Суботів" у виконанні Андрія Середи і Кому Вниз, або "Очі відьми" Дмитра Доброго Вечора і "Вія" переважує все ваше трендове московське лайно за всі роки його існування.

Приберіть мільярдні фінансові підпорки російського агітпропу від вашого "продукту" — і колос на глиняних ногах завалиться.

Нема там що слухати і чим пишатися. Хоч сто разів Юрочку Лозу крутіть, а все-одно не Лед Зепелін .

Тому і кричите про шаровари і хуторянство , що мрієте загнати українців в духовну і культурну резервацію на своїй землі і не випускати звідти.

Як індіанців апачів в Америці.

Адже дикунам в шкурах і з пір'ям в голові саме там і місце. Хіба ні?

Класичний спосіб "дегуманізації", або "розлюднення" опонента .

Гоп! — і ваш опонент уже ніби і не людина , не музикант, чи письменник, не артист і не творець , а якийсь абстрактний "дикун — хуторянин" в засцяних шароварах.

Гоп! — і ви уже на тлі "ошаровареного" вами опонента, ніби і не убогий споживач примітивного продукту русского міра , а цілком собі передовий європейський "культургер".

Тому і ліпите ті "засцяні шаровари" куди не ліпиться.

Тут головне не щоб "приліпилося".

Головне — аби "осадочок залишився".

Щоб українцям соромно було за те що вони маму мають не в "центрі Всесвіту в Москвабаді", а в Житомирі чи Бахмуті.

Щоб соромно стало за свою власну культуру, за свою пісню і поезію.

Бо воно все "не таке", "не сучасне", "минулий вік"... От московська попса із голими задницями — саме то ! І в Європі її всі слухають! Не вірите? Чесно-чесно!

Тоді легше буде будувати в Україні своєрідну "Россію — лайт". Із русскім міром ,але із смачним українським борщиком і без "злого путіна над душею".

Щоб зверхньо по щоці нас поплескувати і сміятися над кумедними мавпочками хахлятами в московських секонд -хендовських обносках.

Тільки помилочка одна. Україна — це Європа. Із своєю власною самобутньою європейською культурою.

І відкрита до всього світу .

І вашого русскомірного посередництва не потребує.

Якось самі розберемось хто кому хуторянин, а хто п'янь лапотна попідтинню.

Спробуйте зверхньо повчати про "хуторянство, шаровари" і т.д. , японців — саму прогресивну націю світу із їхніми старовинними кімоно, карате і каліграфією. Або шотландців із їхніми волинками і кілтами , чи іспанців із коридою. Або фінів із їхніми хуторами, деревообробкою і молочною юшкою з червоної риби.

Пора зрозуміти, що не буває успішної сучасної культури ,без опори на могутню власну автентичну.

Та зрештою нам глибоко начхати на ваші потуги принизити українців.

Шаровари? Ха ! Суперовські і моднячі штани!

Хутір? Ух ти,яке зручне котеджне містечко !

Хатка? Найкомфортніше і екологічне житло ,мрія всіх європейців !

Вишиванка? Найкрасивіший,стильний і сучасний одяг!

Вам так не буде !

У балалайки три струни, а у бандури шістдесят чотири.

А тепер розкажіть нам щось про музику, мистецтво і культуру.