Піпл вкотре підтвердив свою відданість самому собі.
Так само, як і ЗМІ.
«Звільнили», «підписали наказ про звільнення».
     
Ось і вечір. Вівці біля броду п'ють інформаційну воду.
А вівчар жене собі отару плаєм.
Тьохнув соловейко за гаєм?  
Не на часі. 
Бо всюди ж буйно квітне черемшина і мов для преси вбралася малина
в тихому куточку, в затишному садочку
рже компашка, рже.

Швидше за все більшість виборців не знайома із КЗоТ (КЗпП). Інакше б вони чудово  знали — «звільнення за власним бажанням» та «звільнення відповідно до ст.» це не просто дуже різні речі, а кардинально, безповоротно, з купою наслідків різні речі. 
Не різниця – броня!
Наприклад, деякі групи цифр після скорочення «ст.» у формулюванні можуть унеможливити призначення звільненої особи на посаду, приміром, посла, або державного службовця, або керівника підприємства.
Є такі цифросполучення, які магічно діють на віковічну народну думу про пенсію, перетворюючи роки самовідданої праці на дружнє напучення: не бійтесь пенсії — вона маленька!
Ще інші групи цифр можуть взагалі змінити сітківку сприйняття навколишнього світу, який тоді постане крізь напрочуд геометрично вивірене мереживо вертикальних і горизонтальних ліній незалежно від ракурсу спостереження за височінню неба.

Отож, життя іще раз підтвердило незаперечне твердження – швидше піраміда Хеопса переїде до Кривого Рогу  ніж того, хто працює ніким, ніде і ні за що, буде звільнено.
Піти – самостійно, незалежно, гордо, солідно (чи як там іще  хочеться переконати інших це уявляти) – за власним бажанням — будь ласка.
Бути звільненим – нізащо.
Бо сказано: «Поважаю цю людину. Він на своєму місці.»

Вы можете брыкаться, даже кусаться, звать милицию, кричать: «Я буду жаловаться в обком», — но на вас не обратят внимания. 
Потому что это старинный красивый обычай.

Тому і рже компашка, вівчар жене отару плаєм а вівці  їдять не тільки м'яку соковиту траву, а й різні грубі колючки, а також тонкі пагони чагарників. 
Проте вівчар знає — щодня вівця повинна з'їдати не менше 1 кг трави на 100 кг живої маси. 
Щоб спостерігалася прибавка у вазі. 
Тому й силос. 
Бо силос дозволяє вирішити відразу дві проблеми: 
заощадити на кормах в холодну пору року і 
запропонувати тварині соковитий аналог трави.