Любий Мій, Рідний Мій Державний Апарате.

Дозволь мені звернутись до тебе у зв'язку з опублікованим Тобою новим законопроектом.

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці

А також у зв'язку з моментальною підтримкою його Твоїми Експертами, Економістами та Депутатами.

Ти підняв абсолютно правильне та важливе питання щодо сплати фізичними особами підприємцями (в подальшому скорочено — ФОПами) податків. Ти, Мій Любий та Рідний Державний Апарате, стверджуєш, що ФОПи платять замало податків і тим самим, фактично, крадуть гроші у пенсіонерів.


Чи дійсно це так? Чи дійсно ФОПи не хочуть сплачувати податки, а хочуть, натомість, красти гроші у пенсіонерів?


Дозволь мені, Любий Мій, Рідний Мій Державний Апарате, спочатку відповісти тобі коротко питанням на питання: а чи хочеш Ти сплачувати пенсії?


Тепер же дозволь мені дати більш розгорнуту відповідь.


Я, як ФОП (і думаю більшість ФОПів мене в цьому підтримує), розумію свою відповідальність та готовий допомагати пенсіонерам. Чи можу я це довести? З Твоєю допомогою — можу. Але у відповідь я хочу, щоб Ти, Мій Любий та Рідний Державний Апарате, також довів, що Ти усвідомлюєш свою відповідальність перед пенсіонерами і дійсно про них піклуєшся.


Отже як ми це між собою владнаємо? Дуже просто. Збільшуй податки для ФОПів. Я не проти. Але внеси до законів поправки, які дозволять мені, за бажанням, як ФОПу, забезпечувати пенсіонерів пенсіями без Твого посередництва.


Адже це твоя головна мета? Благоустрій пенсіонерів? І Тобі, Любий Мій, Рідний Мій Державний Апарате, має бути все одно, яким саме чином це буде зроблено — чи за Твоїм посередництвом, чи безпосередньо самими ФОПами?

Тож давай домовимось. Укладемо угоду, наприклад, на рік. Ти даєш мені номери рахунків чотирьох пенсіонерів і я зобов'язуюсь щомісяця перераховувати їм не меншу пенсію, ніж та, яку сплачуєш їм Ти, Мій Любий та Рідний Державний Апарате. Ти ж викреслюєш цих пенсіонерів зі списків пенсійного фонду, а мене — зі списків платників податків.


Таким чином, Ти будеш впевнений, що я не ухиляюсь від піклування про пенсіонерів, а я буду впевнений, що Ти, Рідний Мій, Любий Мій Державний Апарате, не пережовуєш мої гроші десь в нетрях своїх трибків.


То як, Мій Любий та Рідний Державний Апарате? Домовились?

З Любов'ю, Твоя фізична особа підприємець.