24 лютого — це день початку війни в Україні, а разом з тим день, який показав Who is Who серед тих хто називав себе патріотами і націоналістами.

     Всі ми пам'ятаємо, як все почалося ..., а разом з тим де-що нам намагаються допомогти призабути «добрими справами за чужий кошт».

     Цей день також виявився лакмусовим папірцем людської сутності для кожного українця, а також і для нашого міського голови Конотопа А. Семеніхіна, що любив себе називати «сильним мером».

     Тестовим запитанням для мера Семеніхіна повинно стати запитання кожного нормального конотопця: Куди пане мер ви утікали з Конотопа після ефіру на КСТ 24.02.2022.???

https://youtu.be/G9EtlHBFZr8

    Ознакою зникнення міського голови Семеніхіна стали ефіри у ФБ лише по телефону з фото і відеоматеріалами " без нього". Так само, як і його поява у місті під час війни розпочалася з поновлення відестрімів та піару на телебаченні. Все це разом з сиренами, що "гуділи" годинами вганяючи у ступор, лякаючи і " кончаючі" конотопців, замість того щоб лише попереджати і запобігати можливому лиху...