Віртуальне звернення громадян через петицію  до держпосадовців- це дуже прекрасний і чудовий інструмент демократичного  волевиявлення у системі самоврядування.

      Проте нажаль не у Конотопі, де міська рада, під  «чудовим»  керівництвом міського голови А. Семеніхіна робить лише те, що вигідно самому меру, а всі громадські ініціативи «рубає на корню».
       У якості наглядного прикладу  стане петиція проти забудови МАФ та їх демонтаж у центрі міста.

https://petition.e-dem.ua/konotop/Petition/View/51

   Ну і ось маємо наступне: є конкретна раціональна  думка громади з цього питання — заборонити будівництво МАФ та їх демонтаж, потрібна лише " малость"- підтримати її на черговій сесії.
      Для його затвердження це питання виноситься на чергову сесію, про що говорить копія відповіді  у листі  підписаним самим мером Семеніхіним.

 

https://petition.e-dem.ua/Content/Docs/konotop/51-%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B0%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%8C%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%8E%20%D0%BF%D0%BE%20%D0%9C%D0%90%D0%A4%D0%B0%D0%BC.pdf


     За ним слідує відповідь чергової сесії міської, що не підтримує цю петицію.
   Ніби все зрозуміло і чітко, проте розглянувши уважно оригінали документів виникають певні запитання, а разом з тим і відповіді:
1)  На копії рішення сесії міської ради відсутній підпис міського голови Конотопа, там де він повинен бути, замість нього лише печатка, що знімає відповідальність з  самого посадовця, який надає цей документ.
2) Вивчення самого тексту сесій, на якій проходило голосування, дає пояснення, щодо першого... 

   Все стає зрозуміло після перегляду змісту протокола  7 сесії Конотопської міської  ради  8 скликання від  5 серпня 2021 року, сноска на сам протокол за сноскою до документа:

protokol-7-sesii-miskoi-rady.pdf

     Лише пробачте за одне,  що пряма сноска  на цей документ не працює, скопіюйте її при бажанні  у буфер обміну пристрою та вставте  у пошук  Google.             Нажаль такий чомусь доступ до сайта нашої міської ради...

    Вершина аферистичності з боку міського голови            Семеніхіна полягає у тому, як його заступник подає формат голосування за петицію від громади міста:

       замість того, щоб просто проголосувати підтримавши петицію конотопців " Так чи Ні",  формат голосування сформовано у вигляді ," ТАК чи НІ підтримати  НЕПІДТРИМАННЯ петиції"....

       Так завертіти і накрутити документ може лише   професійний "шахрай при владі".

      Саме тому будь-які петиції у Конотопі виявляються безрезультатні, а громадські ініціативи придушуються у своєму "зародку", нажаль.

      Все це  безумовно  базується на пасивній громадській більшості громади Конотопа, що байдуже відноситься до колективних та громадських проблем Конотопа, та активній "прикормленій депутатської більшості".

    У цілому переглянувши результати голосування поіменне депутатів, стає чітко і зрозуміло: хто з них за народ, а хто за Семеніхіна???

       Лише у єдності та громадській небайдужості можливо щось змінити у нашому місті,  вибір і відповідальність залишається  за кожним з Вас...

  Здравія, мудрості та громадської небайдужості бажаю кожному, хто дочитав та зрозумів мою статтю!

"

    05.04.2023.              хірург М. Пасько