О. М. Качура звертаюсь до Вас у першу чергу, як до земляка, а потім народного депутата ВР з приводу Вашої ініціативи, яку лобіює зараз міська рада Конотопа, щодо  перейменування вулиць нашого рідного міста.

https://www.facebook.com/100067762600583/posts/pfbid02GJzfW6NtGCnRzh23kzAGgZEPJVLF3436garLZFsKsQnuZMDqVhnXfwYohpXyFoD9l/?app=fbl

       Зараз триває війна,  справжні патріоти хлопці гинуть та віддають своє життя  за нашу рідну Україну та свій народ, за його майбутнє,заради перемоги.

      Для того, щоб Ви працювали з іншими народообранцями у тилу країни в інтересах народа, України, а не заради піарних та популістичних рішень народообранців імітуючих " бурну державницьку діяльність", подібно діяльності  міського голови Семеніхіна.               Нажаль, якщо Ви дійсно лобіюєте це рішення, то ним повторюєте псевдопатріотичну діяльність нашого мера.

       Він вже не одну вулицю перейменував, але що з цього розкажуть самі об'єкти Конотопа, такі як: Європейська площа ,вул.  ген.Гуляницького і т. д

      За красивими та історичними назвами цих локацій  ховаються розвалля, притони для токсично залежних, ямища," срач".

     Замість табличок на будинках  малюються  крейдою або  фарбою їх номера,наприклад,як по вул.Бр Лузанів 51та будинків поряд (гуртКЕМЗ) і т.д.До речі ці об'єкти біля вашої приймальної у кінотеатрі МИР, тому перевірити сказане можете не відходячи далеко від своєї приймальні.

      Якщо у нашому місті на вашу думку  все так добре,то витратьте будь ласка бюджетні кошти на потреби ЗСУ:

( зброя,озброєння,захист).

     Можливо у Конотопі держпосадовці не бажають допомагати 58 бригаді, то є інші- 92,93,80,72  і багато ще. Вони будуть вдячні Конотопу.

        Захисники  України гинуть не заради того щоб  народообранців і можновладці піарились та наживались під час війни.

      Якщо ж комусь кортить все ж таки  перейменуванням вулиць у Конотопі, то таких ідеологів з однодумцями чекає Донбас, де і досі є вулиці Леніна, Советская,Калініна і т д .

      Звертаю особливу увагу на наш проспект Мира. Його взагалі не потрібно називати по новому. Адже слово мир не лише російською, а  і українською значить те, що у нас забрали  орки, те заради чого гинуть кращі сини та доньки України, і пишеться воно аналогічно.

       Для початку мер Семеніхін нехай розплющить свої очі: з його вікна він сьомий рік дивиться і не бачить знак епохи СРСР- зірка на трубі кочегарки, нехай порадить своєму однопартійцю А.Франчуку переписати надпис українською на магазині "Универмаг" у районі Воронцово і т.д. А всі вулиці та площі, які перейменував за час своєї каденції, облаштує та відремонтує не  на рівні " ремонт грейдером", а згідно норм ДС...

    Перейменовувати вулиці під час війни, коли справжні патріоти України віддають своє життя за майбутнє країни, це є злочин гідний рівня колобаранта і зрадника України.

Хірург Микола Пасько.

05.09.22.