Сьогодні 10.10.2022.   Конотопу було завдано ракетного удару з боку російського агресора- живе ехо війни знову залунало у нашому місті. У черговий раз недієздатність та не підготовленість міської влади проявилась  у зникненні та тривалій відсутності найперших побутових благ-світла та води...

    Тому, саме зараз,  я вирішив нагадати з власного досвіду декілька корисних побутових  порад, що стануть лайфаками  у подібній  ситуації:

1)Відносно водопостачання та водоекономії  у нагоді стане звичайна 1,5 літровка з водою зафіксована вниз пробкою. Вона також стане для Вас і умивальником і маленьким душем з тонким і гарно дозованим  розподілом води за рахунок вкручування-викручування пробки.

2) Воду бажано розподілити на два види: для пиття та технічна. У якості технічної води підійде  річково-ставкова  і також добре буде познайомитись з сусідами у яких є діючий  колодязь..)))

    Щодо «електричного апокаліпсиса» , елементарна свічка придбана або зроблена власноруч  буде найпершим кроком у боротьбі з темрявою.

       Зверну увагу лише відносно економії ресурсів батареї телефону та відзначу декілька  порад з власного досвіду :

    1) У родині, вдома використовуйте по черзі свої девайси, а не всі разом.        Періодично ставте телефон у режим польоту, домовившись попередньо про своє місце перебування та час виходу на зв'язок з близькими.Спілкування по телефону обмежте продуманим текстом та конкретикою розмови.

     2) Для підзарядки ваших девайсів буде доречним використовувати бортове джерело живлення у  автомототехнічних засобах під час руху.

    Головне — бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові!!!

Слава Україні!!!

10.10.2022.