Причина незаконності забудови МАФи у м. Конотоп  за адресою  вул. Бр. Лузанів 51  пояснюється вимогами ст. 376 Цивільного кодексу України.

Будівництво буде вважатися  законним лише за наступних умов:

  • воно здійснюється на спеціально відведеній для цього ділянці,
  • має всі необхідні дозволи,
  • проходить у цілковитій відповідності з проектом
  • і без порушення стандартних будівельних норм і правил
  • та за умови позитивного вердикту громадських слуханнь
         Якщо не дотримано будь-яку  з цих вимог  будівництва  воно  оголошується  самочинним, після чого   підлягає знесенню за рахунок забудовника.  А що ми маємо на данний момент ???

      Не зважаючи на звернення до поліції, і досі забудовник не надав ніяких документів: ні дозвільних на земельну ділянку , ні на будівництво, ні самого проекта будуємої МАФи. Ми лише спостерігаємо, як проект змінюється на наших очах вже третій раз. 

Покроково основні моменти:

1) Будь-яка забудова згідно чинного законодавства повинна проходити процедуру громадських слуханнь та погодженнь з регіональною громадою. А вам кожен мешканець будинку скаже, що ніяких громадських слуханнь не проводилось з приводу даної забудови і ніхто не погоджував її з мешканцями багатоповерхівки. І якщо нам все-таки нададуть документи на громадські слухання, то вийде що факт громадських слуханнь підроблений з боку органів місцевої влади.

2) Кожна споруда під час проектування та забудови має дотримуватись норм і правил ДБН зі своїми відстанями між будівлями та іншими оточуючими об'єктами, а тут цілий моноліт з двох МАФ та багатоповерхівки. Згідно пунктів протипожежної безпеки виходить, що безпеки тут точно немає, адже пожежним ні під'їхати, ні підлізти до пожежної драбини ніяк.

webp

До того ж сама МАФА знаходиться над каналізаційним люком. І хто у даній ситуації виходить «Елтон Джон» та аферист ??? ...

webp

3) І безумовно технічна сторона: навіть у нових будинках не можна виконувати технічні роботи з несучою стіною, а цій будівлі вже майже пів віку. Тому очікувати реалізацію прогнозів форс-мажорних подій після інтеграції МАФи у будинок багатоповерхівки з таким підходом — довго чекати не доведеться. І все це ляже на кармани мешканців Бр. Лузанів -51. А не сильного мера Семеніхіна А. , у якого навіть на поточний ремонт будинку та прибудинкової території коштів ніколи не має )))

webp

З повагою до критичних і свідомих громадян. Дякую всім хто дочитав і зрозумів . 22.12.21. Пасько Микола