Останній час різноманітні політичні партії після початку масштабного наступу рф вже не мають громадської підтримки серед українців, вони фактично призупинили будь-яку діяльність, українців більше не цікавлять шахраї та «діячи», які весь час займались лише власним збагаченням та корупційними справами, перебіжчики з різноманітних політичних проектів, які використовували свій статус депутата як інструмент власних амбіцій та корупції.

Дійсно більшість політичних «діячів» притихли, особливо ті, що вже не мають впливу та чистої репутації, ці пристосуванці зайняті іншими речами. Такі депутати зайняли позицію очікування, не займаються волонтерськими справами та намагаються бути осторонь подій пов'язаних з щоденними обов'язками депутата. Така сама ситуація розгортається у Запоріжжі. Останні тижні місто все частіше обстрілюють окупаційні війська, обстановка напружена. Багато людей у тому числі  людей похилого віку, жінок та дітей виїхало з перших днів війни, фактично у місті залишилось біля 20-30% мешканців. Переселенці, які тікають від окупації з наближених до міста сіл та містечок, використовують його як транзитний пункт.

Частина депутатського корпусу Верховної Ради переймається проблемами допомоги військовим, ЗСУ та переселенцям, теж саме можна сказати про депутатів Міської Ради Запоріжжя, але є сьогодні є інші «депутати». Нічого не чутно про депутатів, які представлять партію минулого голови міста Буряка, нема їх турботи про своїх виборців, переселенців чи військових, але деякі представники цього угрупування, (у точності «гуртку по політичним та бізнес інтересам») роблять що завгодно, щоб якось залишитись на слуху задля піару.

Насамперед, декілька одіозних депутатів цієї віртуальній партії намагаються зробити більше селфі з пустими коробками начебто гумдопомоги, шукають будь-який привід щоб у прифронтовому місті створити умови нестабільності та хаосу. Декілька днів назад у соціальних мережах почала поширюватися інформації про закриття пологового будинку, який знаходиться у Хортицькому районі Запоріжжя. Дійсно у Запоріжжі пологові будинки існують у кожному районі міста, з початку війни багато з них пустують по зрозумілим причинам. Велика кількість жінок виїхала з міста, за декілька десятків кілометрів від міста стоять окупаційні війська та літають ворожі снаряди. На перший погляд кожен з розумінням має віднестися до ситуації, бо бойові дії тривають, до міста Запоріжжя прибувають багато покалічених людей з усього регіону які встигли втекти від обстрілів ворога.

Першочергове  завдання медиків надати якнайшвидшу медичну допомогу саме цим людям. Зрозумілі пріоритетні напрямки для роботи медиків прості — врятувати як можна більше людей та повернути їх до суспільства. Кожен медичний заклад міста повинен у ці дні працювати, а не стояти порожнім. Кожному свідомому громадянину були б зрозуміли ці речі, але але не усім.

Ми повернемося до депутатів Міської Ради Ільченко, Наумова та депутата Обласної Ради Коваленко, які чомусь намагаються поширити розбрат та паніку у громадському суспільстві, використовують соціальні мережі та розповсюджують чутки.

Ці  «діячі» проводять якусь сумнівну агітацію, поширюють брехню, намагаються своїми діями свідомо, налаштувати колектив пологового будинку, проводять таємні збори з персоналом медичного закладу та використовують ситуацію для годування власних хворих амбіцій, а можливо і для іншій завдань чи цілій. Завдяки цим депутатам Буряка фонову картинку навколо пологового будинку використовують російські телеграм-канали та ворожі боти.

Настав час розібратися на кого в дійсності працюють ті депутати та для чого використовують складну ситуацію під час війни, бо ще у 2016 році коли росія вже окупувала частину України та українські вояки гинули у жорстоких боях, депутат Сергій Ільченко вів особисту сторінку у заборонених Законом російських Однокласниках. Можливо треба більше та ширше копнути, щоб зрозуміти що це за такий запорізький парубок, що дуже полюбляє Лепса і не тільки його.