6 грудня Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України розпочало серію публікацій «30 перемог Українського війська», яка присвячена 30-літтю Збройних Сил України.
 
Щодня будуть випускатис яматеріалі про одну з 30 навеличніших військових перемог.
 
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
Українська земля рясно полита кров'ю. Із давніх часів українці мусили захищати власну землю від агресивних сусідів. Боротьба триває і нині. Проти нас діє підступний і цинічний ворог, який у якості зброї використовує не тільки гармати й рушниці. Триває війна інформаційна, правова, енергетична, економічна, смислова. Ворог краде нашу історію, поширює оманливі міфи, замовчує або дискредитує наших героїв. Він прагне вплинути на нашу свідомість та посіяти зневіру.
 
Сьогоднішнім захисникам незалежної України важливо знати про тих, хто в різні часи героїчно боронив Україну, вмирав за свободу. Вони робили це і для нас, своїх нащадків. У цій боротьбі були не лише перемоги, але й поразки. На зміну полеглим героям приходило нове покоління звитяжних вояків, яке ставало до зброї. Ми маємо бути гідними їхньої слави, їхньої доблесті.
Сьогодні, 6 грудня 2021 р. виповнюється 30 років Збройним Силам України. Останні вісім років вони разом із представниками інших складових сектору безпеки і оборони протистоять країні, керівництво якої одержиме манією державної величі та імперіалізму. У 2014 р. українці зупинили агресію Росії, стали щитом цивілізованого світу. Сьогодні ми продовжуємо зміцнювати нашу боєздатність і готові дати рішучу відсіч загарбнику.
 
Наша звитяга – це невмируща традиція від прадавніх володарів степів і лісів, середньовічних дружинників і лицарів, запорозьких козаків, вояків УНР і УПА, українців-бійців Об'єднаних Націй. Нам є що пригадати. Із сотень битв різних епох ми обрали 30 славетних перемог Українського війська над загарбниками та поневолювачами: від печенігів-кочівників Х–ХІ ст. до путінських терористів ХХІ ст.
 
Масштаби та наслідки цих битв різняться. Проте у кожній з них – звитяга, мужність та героїзм українських вояків. Кожна засвідчує, що ми нащадки справжніх воїнів і полководців. Саме завдяки готовності представників різних поколінь зі зброєю в руках захищати свою державу ми маємо її сьогодні.
 
Важливо також, що чимало воєнних тріумфів ми здобули завдяки бойовому братерству з іншими народами Європи.
Сильніші разом!
Слава українському війську!
Слава Україні!
 
Ілюстрація: картина художника Андрія Серебрякова «Козацька навала»