Якщо напередодні різдвяних свят автоматична система кіберзахисту попереджає про підозрілу активність на вашому приватному акаунті — не хвилюйтеся: Санта Клаус просто вирішив дізнатися якомога більше про його власника, аби зайвий раз переконати себе, що шкарпетки — дійсно ідеальний варіант. От-от настане зоряний час мануфактурних ельфів, реактивних оленів і стратегічних власників магазинів іграшок, що вже заключили контракт із дідусем у червоному вбранні на кілька тисячоліть уперед. Коли ще, як не напередодні різдва, щасливі сім'ї наважаться з відчуттям гордості обміняти накопичені грошові бонуси з продуктового магазину на святкові кондитерські вироби, аби додати своїм урочистим квартирам особливого солодкого присмаку? Ліворуч — кіт гризе мішуру на святковій ялинці, праворуч — голуби й синиці стукають дзьобами в скло з вимогою досипати більше зернят у годівничку, а посередині — він… Неповторний FULL HD телевізор із давно знайомим телеканалом AMC, де на честь прийдешнього свята транслюються такі різдвяні історії, про які й далеким родичам за святковим столом розповісти не соромно!
«Хлопець на Різдво»
Ну хіба ж це не щастя, коли 33-річній дівчинці на честь Різдва нарешті дарують іграшку, про яку маленька мріяла ще років 20 тому, — особистого бойфренда! Виходить, той Санта Клаус із торговельного центру (із величезними мішками під очима після 12-годинної вахти на посаді слухача дитячих мрій) дійсно був міфічним чарівником із Лапландії? Варто було 13-річній Холлі один раз натякнути дідусеві про дівочу жагу кохання — і довгі 20 років кар'єрного росту та заклопотаного життя, подаровані юній пані замість омріяного симпатичного хлопчика, змусили героїню геть забути про якихось там чоловіків, любов та інші способи розважитися. Однак цей тяжкий період був лише випробуванням: Санта просто потребував більше часу, аби знайти ідеальну половинку для маленької мрійниці! І нехай зараз налякана Холлі розлючено штрикає гострою статуеткою в якогось дивакуватого парубка, що запевняє її в тому, ніби він — той самий «різдвяний подарунок», — уже незабаром жінка переконається в присутності іскорки магії в її одинокому житті. Запитань у цій ситуації, віриться, буде багато… «Де живе? Де працює? Які плани на майбутнє?» — цікавитимуться родичі особливостями довгоочікуваного подарунка Холлі, якого, знаєте, вже точно не вийде просто повернути відправникові!
«Усе, що я хочу на Різдво»
Кожна хвилина очікування появи бодай 10% знижки на вживаного казкового поні, що за об'єктивних причин не сподобався колишньому власникові, щоденно мучить батьків майже всіх дівчаток молодшого шкільного віку. Однак що ж трапиться з цією планетою, як відтепер різдвяні подарунки даруватимуть не батьки дітям, а діти батькам? 10-річний Джессі, щодня спостерігаючи за сумним обличчям своєї одинокої працьовитої матусі, вирішує відкласти перегляд мультиків і з самого ранку піти ва-банк, аби раз і назавжди вирішити це питання. Як відомо сучасній науці, найкрасивіші та найуспішніші чоловіки полюбляють коротати години між комп'ютерним геймінгом і денним сном за переглядом новин, тож для приваблення їхньої уваги необхідна сенсація! От саме на цьому етапі Джессі бере та й пише листа Санта Клаусу, відправляючи його на місцевий конкурс різдвяних бажань. Бац — і жінка середнього віку на ім'я Сара затьмарює всіх медійних персон оригінальним вчинком свого синочка, що привселюдно визнав своїм найзаповітнішим різдвяним бажанням «кавалера для любої матусі»! Ланцюг запущено — залишається тільки сподіватися на те, що цю витівку швидку забудуть і заклопотаній Сарі не доведеться ніяковіти решту свого жит… Чекайте, а що це там за натовп чоловіків на порозі її хати — із квітами, шоколадками й серйозними планами на майбутнє?!ʼ
«Різдвяне шоу»
«Щойно різдвяну ялинку було наряджено, а подарунки немов самі почали проситися під її затишні гілки, я ненароком помітила його просто перед собою… Я здивовано розглядала його абрис крізь вікно, майже не вірячи всьому, що відбувалося навкруги. Невже це правда? Невже відтепер Різдво завжди викликатиме в мене настільки сильні емоції?»
Так звучав насичений монолог маленької Кейтлін в один із її найперших сімейних святвечорів, коли символічні образи та мрії формували в свідомості дівчинки загальне уявлення про атмосферу Різдва. Почувши ці відверті рядки, не знайома з долею героїні людина може ненароком усміхнутися, вбачаючи в коротких словах радість і натхнення несподіваним різдвяним дивом. Однак варто лиш змінити інтонацію — промова вмить стане найболючішою історію життя Кеті, що змусила бідолашну втратити змогу насолоджуватися казковими різдвяними вечорами. Усе сказане дівчинкою — опис не Санта Клауса, а рідного тата Кейтелін, що просто на святвечір покинув її з мамою заради особистої вигоди. Саме він — той, на кого вона крізь сльози поглядала з-за вікна та чиїм несподіваним вчинкам просто не могла повірити. Із того моменту героїню було важко навіть уявити усміхненою біля щорічного святково дерева: колись обожнюване зимове свято стало для неї щорічним випробуванням на емоційну стійкість. Будь-які спроби дорослої Кейтлін нарешті відпустити минуле й навчитися радіти разом із знайомими щоразу тільки ускладнювали її життя, змушуючи віддалятись від надій вперше за багато років відчути справжнє щастя. Це різдво — останній шанс на порятунок із полону дитячих кривд. Опинившись в епіцентрі подій, надто схожих на найгірший вечір життя Кейтлін, жінка має переконати саму себе, що останній життєвий вибір, який вона має зробити просто зараз, справді вартий усіх втрачених емоцій від насолоди казковою атмосферою кола рідних і друзів.