Український fashion-ритейлер INTERTOP став фіналістом щорічної премії SAP Quality Awards серед країн Східної та Центральної Європи (CEE). На конкурсі компанія представила проєкт SAP S/4HANA, який був реалізований спеціалістами AGELESS. Завдяки новій системі бізнес INTERTOP трансформувався у потужну технологічну фешн-платформу, яка надійно функціонує для забезпечення позитивного клієнтського досвіду.

60f91ea390195.jpg

Усього до фіналу SAP Quality Awards увійшло 23 проєкти з 9 країн СEE. Нагороди вручали у двох головних номінаціях: Rapid Time to Value – проєкти, для яких головним критерієм успіху була швидкість впровадження, та Business Transformation – проєкти, які трансформували бізнес-процеси компаній.

Престижну міжнародну нагороду отримують компанії, які не тільки впровадили для потреб бізнесу рішення SAP відповідно до найвищих світових стандартів, а й отримали високі показники ефективності. Незалежне журі аналізує заявки десятків компаній, щоб обрати найкращих. Тому сам факт потрапляння до фіналу SAP Quality Awards є визнанням лідерства у сфері запуску та успішного використання інноваційних продуктів та рішень вендора.

«Впровадження SAP S/4HANA було амбітною задачею з точки зору докорінних змін у функціонуванні компанії, – коментує Олексій Сапунков, Chief Digital Officer INTERTOP Ukraine. – Запуск програмного забезпечення такого рівня не трапляється просто так. Надважливу роль у цьому процесі відіграв професіоналізм партнера, а також грамотно вибудована взаємодія між колегами з AGELESS, IT-командою INTERTOP та представниками інших підрозділів компанії».

«Цей проєкт є великим здобутком та підставою для гордості. Такий чудовий результат співпраці свідчить про те, що SAP-рішення для українських компаній – це великий крок до міжнародного визнання», – зазначає CEO компанії AGELESS Юрій Курлянчик.

Цікаво, що це перший кейс впровадження SAP S4/HANA в галузі торгівлі модними товарами (fashion retail) в Україні. В рамках проєкту системи розгорталися в хмарному середовищі, а окрім ERP було впроваджено cпеціалізоване рішення для галузі ритейл – SAP CAR, яке дозволяє більш глибоко аналізувати продажі.

Проєктній команді вдалося запустити нову систему менш ніж за рік – і це під час карантину, який змусив повністю перейти на віддалену роботу в стислий термін.

«Компанія INTERTOP Ukraine у співпраці з партнером AGELESS продемонструвала швидке й успішне впровадження рішення SAP S/4HANA та забезпечила відмінне обслуговування клієнтів fashion-мережі навіть у сезон пікових покупок. Проєкт INTERTOP заслужено отримав визнання не тільки в Україні, але й за її межами, що підтверджує вихід вітчизняного fashion-ритейлера до фіналу конкурсу», − прокоментував Максим Матяш, директор SAP Ukraine.