У межах проєкту «День меланоми» продовжуються безплатні огляди співробітників провідних українських компаній та холдингів на наявність злоякісних новоутворень на шкірі. Протягом літа дерматологи вже встигли оглянути понад 300 людей у Києві та Львові.

У розпал сезону відпусток варто пам'ятати, що надмірний вплив ультрафіолетових променів є шкідливим для організму і безпосередньо впливає на виникнення та розвиток меланоми — злоякісної пухлини, яка на вигляд майже не відрізняється від звичайної родимки. Міжнародний провайдер онкострахування Madanes та страхова компанія TAS Life мають на меті проінформувати населення про існування такого захворювання, а також заохотити українців турбуватися про своє здоров'я, проходячи регулярні медичні огляди, так звані «чек-апи». PR-партнером проєкту виступила комунікаційна агенція PointeR.

«Цей вид онкології вважається одним з найнебезпечніших, адже на етапі, коли меланому можна легко вилікувати, вона не викликає жодного дискомфорту, — коментує Стас Островський, директор з розвитку бізнесу Madanes. — Люди просто не звертають на неї уваги, допоки не стає занадто пізно. При цьому, метастази можуть поширюватися через кров та лімфу вже на другій стадії, що надалі може призвести до ускладнень та навіть летальних випадків».

«Українці часто нехтують профілактичними медичними оглядами, адже побоюються почути діагноз, який потребуватиме великих грошей на лікування. У рамках цього проєкту, наша мета— прищепити культуру регулярних чек-апів, та розповісти про фінансові рішення, що дозволяють захистити родинний бюджет у випадку критичних захворювань, — додає Наталія Стихальська, керівник Управління маркетингу страхової компанії TAS Life. — Сучасні страхові програми повністю забезпечують необхідними медикаментами та покривають лікування у кращих клініках України та світу».

Лікарі-дерматологи сучасних медичних центрів «Святої Параскеви», «Призма», «ІНГО», а також клінік Oxford Medical та «Медіком» долучилися до реалізації соціальної ініціативи та провели консультації для понад 300 людей, з яких 13 були терміново направлені на глибшу діагностику. Окрім цього, фахівці дали поради як правильно захищати свою шкіру влітку:

Не варто забувати про важливість регулярних самооглядів, адже ви, як ніхто інший, знаєте про розташування родимок, плям та ластовиння на своєму тілі. Своєчасна діагностика має істотне значення і, без перебільшення, може врятувати життя.

Міжнародна компанія Madanes – міжнародний провайдер страхування від критичних захворювань, яка надає послуги для більш ніж 2 млн клієнтів, що становить близько $ 350 млн страхових виплат на рік. Головний офіс компанії розташований у Тель-Авіві. Піввіковий досвід роботи на ізраїльському ринку і високий рівень професійної медичної експертизи, дозволив компанії впровадити на український ринок абсолютно нові, засновані на міжнародних стандартах, методи роботи у сфері страхування здоров'я.

Сьогодні Madanes надає послуги для страхових компаній, корпоративних і приватних клієнтів.Основна мета компанії – зробити кращу медицину доступною для кожного.

АТ СК «ТАС» (приватне) (у тексті TAS Life) – національний лідер на ринку страхування життя України із досвідом роботи з 2000 року. Входить до складу Банківської групи «ТАС», однієї з найбільших груп в Україні, заснованої у 1998 році. Це надає безліч переваг: від потужної акціонерної підтримки до можливості використовувати унікальні компетенції на фінансовому ринку та забезпечувати для Клієнтів компанії найвищу дохідність та якісний сервіс.