Влітку що може бути краще, аніж ковток улюбленого прохолодного пива? Хочеться відчути легкий приємний смак, але водночас залишатися в тонусі. Тому все більше споживачів обирають безалкогольне пиво. Цього року компанія AB InBev Efes Україна запускає новинку від лідера нефільтрованого сегмента в Україні Чернігівське Біле – безалкогольне пшеничне пиво «Біле 0 Alco».

60f6da0216dff.jpg

«На хвилі популяризації здорового способу життя все більше споживачів надають перевагу саме безалкогольній продукції, розповідає маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко. – Тому, ми вирішили доповнити нефільтровану лінійку „Чернігівське Біле“ безалкогольною альтернативою – Біле 0 Alco“.

Новинка від AB InBev Efes Україна припасть до душі любителям пшеничного нефільтрованого пива. Безалкогольне пиво має неймовірно м'який смак та коріандровий аромат з легкою цитрусовою ноткою.

Окрім стильного дизайну, „Біле 0 Alco“ має також зручне пакування – банку, в якій продукт швидше охолоджується, краще зберігає свої властивості і є більш зручним, щоб взяти з собою в дорогу, на прогулянку з друзями, тоді як приємний смак чудово втамує спрагу.

Новинку виготовляють на Харківській броварні та розливають в алюмінієві банки об'ємом 0,5 л.