Росіяни кажуть: «На патриотизм стали напирать. Видимо, проворовались.»
Україна не Росія, тому коли у партії все погано, а вона в опозиції, то завжди згадує про нужденних та вбогих. Найбільш економічно не захищеною групою є пенсіонери, які традиційно голосують за партію Юлії Тимошенко або варіанти партії регіонів (від опоБлоку до опоПлатформи).
З прикрістю та розпачем, але треба визнати, що у партії Європейська солідарність все дуже погано. Адже, акт відчаю ЄвроСолідарність розширяти свій електорати серед пенсіонерів (які завжди сумлінно ходять на виборі, на відмінну від молоді). Інакше не зрозуміло, з якого дива депутати Петра Порошенка вирішили консультувати пенсіонерів та волоти про необхідність соціальної допомоги.
Мене особисто цікавить, чому солідаристи та європейці з партії колишнього президента не говорять про європейську модель субсидіарності або про одностатеві партнерства (на вихідних парад рівності).
Сумно, що технологи ЄвроСолідарності не порахували, що пенсіонери у Львівській області і так за них проголосують, а ось пенсіонери у Харківській за них не голосують, навіть після роздачі персональних пакетів та грошової допомоги.