Поява «українських ДРГ» на території брянської та курської областей нагадує питання «Чи є життя на Марсі». Тобто, повністю імовірність виключити неможливо. Але жодних підтверджень немає і бути не може. Бо хто ж перевірить? А віри рашистам нема та бути не може.

 Зрозуміти, що насправді там відбувається на основі істерії у російському інфопросторі неможливо. Спочатку говорили про перестрілку і загиблу дівчинку. Потім дитина стрімко ожива і взагалі це не дівчинка, а хлопчик. Пізніше писали, що таки дівчинка, але поранена і померла в лікарні. Останні повідомлення взагалі спростовували наявність дітей у «зоні конфлікту». 

Заручників «українські ДРГ» то брали, то не брали. Кількість можливих «диверсантів» також постійно змінювалась.

 Неможливо зрозуміти чим саме вони були озброєні – чи то гранатометами, чи то листівками, чи варениками та шматками сала. Росіяни так захопилися інформаційним хаосом, що заплутали всіх. 

Показово, що жодних відео чи реальних свідчень з місця подій в мережі так і не з'явилось. Погодьтесь, це вже само по собі викликає і подив, і серйозні підозри. У сучасному світі не буває НП без випадкових очевидців.

Та ще й місцева влада вперто спростовувала всі повідомлення щодо будь-яких заворушень у їхніх вотчинах. Думаю, це просто недопрацювання «на місцях» і після додаткового інструктажу вони охоче розкажуть про натовпи кровожерливих бандерівців...

Громом серед ясного неба прозвучала заява маловідомої досі організації «Русский Добровольческий корпус». Можна було б з недовірою поставитися до їхніх заяв, але ці хлопці, на відміну від російських офіційних (і неофіційних також) джерел, таки надали і відео з місця подій, і зрозуміле трактування новин останнього дня. 

Виявилось, що їхні дії – це поки що навіть не спроба спровокувати реальний конфлікт. Це хіба що демонстрація самої можливості, що така форма спротиву у нинішній росії реально можлива.

Внутрішня опозиція існує навіть у Росії Путіна. Якщо брати сучасну РФ, то внутрішній спротив можна розділити на три основні типи: 

- Прихований – традиційні кухонні балачки за закритими дверима;

- Пасивний – хтось швиденько виїхав закордон, хтось терміново гайнув у тайгу «білок стрілять»;

- Активний. Це і бунти на Кавказі проти насильницької мобілізації, і підпали військкоматів, і різноманітні акти саботажу.

Якщо перший і другий тип практично вже використали всі внутрішні ресурси, то третій лише набирає обертів. Сьогодні була виключно демонстративна акція.

 Схоже, що єдина її мета це продемонструвати – можна! А якщо можна, то чому б не спробувати знову?

У будь-якому випадку постраждали хіба що імперська гідність «великоросів» та самолюбство Путіна. Але це не кінець, це лише початок