Ми справедливо обурюємось постійній дезінформації, з допомогою котрої російські ЗМІ протягом 8 років здійснюють гібридну агресію проти України. Без інформаційної, ідеологічної складової воєн не буває. Принаймні про це переконливо свідчать останні кілька тисячоліть історії людства. До слова, є проста неправда, є нахабна брехня, а є газета «Правда».

Московським учням доктора Гебельса та товариша Сталіна я не дивуюсь. Обурюють мене українські ЗМІ, які слідом за командами П. Порошенка та В. Зеленського ось вже 8-й рік поспіль розповідають українцям про західні санкції проти Мокви, які примусять РФ звільнити окуповані Крим та третину Донбасу. Тобто, воювати за повернення українських земель не варто. Росіяни все нам віддадуть (як Східну Прусію – Німеччині а Курили – Японії). Вони дійсно ідіоти чи вважають йолопами нас — електорат України?

Насправді жодних санкцій не існує. Очільники нашої країни вважають, що вони здатні обдурити європейців. Натомість керівники європейських держав розповідають фарисеям з України про посилення антиросійських санкцій. Як можна посилити те, чого не існує?

 Під пустопорожні балачки про жорсткі санкції російські руйнівники системи міжнародного права з допомогою західних країн спочатку збудували Керченській міст, а тепер запускають Північний потік. Учасники так званого «нормандського формату» ніколи не будуть шкодити німецькому чи французькому бізнесу, традиційно інтегрованому в економіку Росії. Вони готові ще 7-м чи 70-ть років вести перемовини з Україною, тримаючи дулю в кишені.

Особливо гидко слухати українських «експертів», що кілька років поспіль прогнозують неминучу революцію в РФ, швидкий розпад Росії на князівства, повну втрату влади В. Путіним. Якщо росіяни, на їхню думку, отримуючи зарплати та пенсії в 3-4 рази більші, аніж українці, повинні повстати, то що тоді має зробити злиденне населення України?

Даруйте задовгий вступ. Далі  – лише правда, себто факти без оціночних суджень. Українці здатні самостійно порівняти реальні цифри з власного повсякденного виживання з  рівнем «важкого» життя в Москві, найдорожчому місті РФ та й східної Європи загалом. Чому для наочності я обрав Москву? В столиці РФ та Московській області мешкають 14 % населення Росії. Без повсталих москвичів взяти владу в усій країні не реально. Інформація про Москву є доступною в будь-яких джерелах. З 400-т тисяч українських гастарбайтерів половина постійно мешкає в Москві та столичній області.

Середня місячна зарплата в столиці РФ після сплати всіх податків складає 29 тисяч грн (тут і далі присутній гривневий еквівалент). Вартість 1 літра бензину – 18 грн. Проїхати на таксі 1 км коштуватиме 6 грн. Оплата комунальних послуг в квартирі площею 45 квадратних метрів та обладнаній лічильниками щомісяця витягне з гаманця 1600 грн.  Далі вирушаємо в найближчий супермаркет, за продуктами харчування.

Молоко, 0. 9 літра, коштуватиме 23 грн. Білий хліб (500 грамів) – 17 грн. Яйця, 10 штук, –  30 грн. Місцеве пиво (1, 5 літра) – 24 грн. Куряче м'ясо без шкіри та кісток, 1 кг, – 110 грн. Картопля, 1 кг, – 15 грн. Цибуля, 1 кг, –  12 грн. Твердий сир, 1 кг, –  160 грн. Ковбаса копчена, 1 кг, –  240 грн. Ціни надано без дисконтних пільг. Усі продуктові маркети мають солідні знижки (3-10 %) для власників карток клієнтів відповідних мереж. Додайте сюди ще постійні акції, коли, приміром, за 200 грн можна придбати  елітні продукти. Веду мову про три пляшки (0. 75 л) дуже якісного іспанського, французького, португальського чи італійського вина або пів кілограму французького сиру з  пліснявою. «Что ви гаварітє, санкціі? Нє-а, нє слихалі )))»

А Україна й далі буде витрачати мільярди бюджетних коштів на Кримські платформи, безпекові форуми, реінтеграційні панелі, візити В. Зеленського з бригадою до США, Європи, Оману. Та будь-куди, де хтось в напрасованому смокінгу готовий промовити чергову фразу про підтримку територіальної цілісності України. Протягом 7-ми років «підтримки» В. Путін переселив до Криму 700 тисяч громадян РФ та видав російські паспорти пів мільйону українських громадян, що мешкають в окупованій частині Донбасу. І чому ніхто з мешканців Росії не боїться страшних санкцій Заходу?