Базовим принципом зовнішньої політики НЕЗАЛЕЖНИХ держав є закон симетрії чи правило дзеркальності. Тобто, якщо одна країна І стосовно іншої країни У демонструє дружні відносини, повагу, підтримку, то й держава У не має права відповідати країні І в протилежний спосіб. Бо інакше «комплексом вини», присутнім в населення У, обов'язково скористаються члени ООН.

Далі пропоную читачам мікро довідку. Серед більш, як одного мільйону мешканців Миколаївщини етнічні українці складають 84 %. Президент України В. Зеленський, що називає себе російськомовним євреєм, призначив головою МОДА корейця В. Кіма та його заступників: єврея Ю. Гранатурова (пенсіонер, екс-комуніст, реігонал, очільник МОО партії «За майбутнє»), мадяра О. Трайтлі, росіян – Г. Рєшетілова, І. Кузьміна (його дружина є депутаткою Миколаївської міськради від партії «ЄС») та екс-кримчанина М. Марінова. Етнічних українців в керівництві облдержадміністрації немає. Жодного. В Миколаївській області росіянами себе ідентифікують 9 %, євреями – 0, 4 %, угорцями – 0, 001 %. Як бачите, русофобія, антисемітизм та мадяроненависть буйно квітнуть в регіоні, де панують «слуги народу» )))

Цілком природньо очільники області від ЗЕ вітали ухвалення ніби українським парламентом закону «Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні». Антисемітизму немає, а закон є конче необхідним – гумор від студії «95 квартал».

Ізраїль ніколи не ухвалить закон «Про запобігання та протидію українофобії в Ізраїлі». Позаяк такого закону не існує навіть в Україні. Хоча написати його доволі просто: берете антисемітський закон агентів Моссаду та ФСБ, народних депутатів України і лише змінюєте слово ЄВРЕЙСЬКОГО на УКРАЇНСЬКОГО. Демонструю.

«Ст. 1. Українофобією в Україні (чи в Ізраїлі) визнається певне ставлення до осіб українського походження, яке виражається в ненависті щодо них.

Ст. 2. Проявами українофобії є:заперечення у праві самоідентифікації осіб українського походження;заклик, приховування або виправдання вбивства чи заподіяння шкоди особам українського походження, в тому числі через радикально-ідеологічні переконання або екстремістські релігійні погляди;висловлення неправдивих відомостей, стереотипних, ненависницьких та таких, що озлоблюють, заяв про осіб українського походження;публічні висловлювання, пов'язані із засудженням осіб українського походження як колективно відповідальних за реальні чи уявні правопорушення, скоєні однією особою або групою осіб незалежно від етнічного походження чи віросповідання;

заперечення факту переслідування і масового знищення українців під час російської окупації (три Голодомори); виготовлення, розповсюдження будь-яких матеріалів, що містять антиукраїнські висловлювання, а також публічне використання матеріалів, символів та зображень антиукраїнського змісту; прояви українофобії до осіб не українського походження, але котрі були ідентифіковані як українці; заклики до українофобії.

Ст. 3. Українофобія в Ізраїлі є забороненою та карається в цивільно-правовий, адміністративний, кримінальний спосіб».

Галахічними євреями за походженням є президент України, голова парламенту, прем'єр-міністр України, міністр МВС, міський голова столиці та інші керманичі ніби української держави. Такого брутального антисемітизму, як український, світ ще не бачив та ніколи не побачить ))) Тому Україна має всі підстави порекомендувати керівникам єврейської держави терміново ухвалити закон «Про запобігання та протидію українофобії в Ізраїлі» з визнанням голодомору 1932/33 років геноцидом української нації.

ae30d4796671240113b088d0bfa13b5f.i240x320x354.jpegМиколаївські іудеї не поважають ані українців, ані українську державу. Додаю фото від 05. 06 2021, де євреї на власній культовій споруді (вул. Шнеєрсона, 15, м. Миколаїв) за часів їхнього президента почепили табулу з написом англійською мовою NIKOLAEV, замість усталеного від 1992 року MYKOLAIV.

Миколаївські євреї переконані, гра в українську незалежність незабаром скінчиться, все знову буде по-старому, паруцкі. Навіщо потім табличку переробляти? Вони не жадібні, а лише економні та завбачливі. Навіть до 30-річчя відновлення незалежності України ніхто не планує змінити цей ганебний напис. А какая разніца: Ізраїль чи Ізраїловка, Єрушалай чи Єрусалимонівка? Головне, як кажуть слуги народу, щоб «чілавєк бил харошим»…

P. S.

Про те, що згаданий закон нахабно суперечить ст. ст. 21, 24 Конституції України, знають навіть школярі. Але хто з фракції «СН» читав Конституцію, бодай в турбо/режимі на шкільних перервах?

P. "S."

В Миколаївській області мешкають 90 тисяч пенсіонерів, чия пенсія не перевищує 3 тисячі грн на місяць. Частина цих українських громадян шукають їжу в сміттєвих баках, одягаючись в столітнє лахміття. Їм нарешті стало значно краще жити: епоха бідності скінчилась 2 роки тому, парламент ухвалив головний закон про запобігання антисемітизму і на Соборному Майдані обласного центру провели флешмоб «Ще не вмерли… наші пенси, але час той – ближче, запануємо ми, браття, там, на кладовищі». На кладовищі виборчих ілюзій, цвинтарі зелених надій. Голосуй – не голосуй, все одно в бюджеті….