Дорогі люди ! Саша Гєнічєскій — самий ґазовий хлоп в світі по версії тижневика «Звьоздний ґлянц*». Саньок вплинув на ґаз з окупірованного Криму до свого міста. Штири остатніх століття люди тамка палили дровами і плястіковими флєжками, а він, єдним ударом по рельсі в сторону Путіна, проблєму ліквідірував. Теперка з кітайськім Новим Роком всіх землян бде вітав мер Земли Олександр Тулупов-Гєнічєскій !
А в нашій Неньці найтвердшим хлопом в галузі внутрєнніх дєл визнано відомого блогера Sergii Ivanov. Він, двома надьожними ударами, по своїй, досі чорно-білій клаві, друканув знані у поліцайськіх колах, фамілії. І виклав їх у антернет — то були Фистбуков і Поліцаїдзе. І додав — #житомиршоколад... І став сі цуд*. Назавтра сі скінчила місячна епопея довкола тої фабрики чоколяди. ЗМІ втратили поважний кавалок заробку, бо за три години тамка піймали тисічу підисєть штири тітушкі, двісті трийціть два йовбаки і єдного охранніка з плакатом тої, знаменитої теперка, фабрики. Запакували їх у двайціть п'єть «Богданів» і вивезли в нєізвєстном направлєнії. Чоколяди, ясна річ, не найшли, бо тоті йовбані тітушки за той чєс всьо зжерли.
Вітаєм Sergii Ivanov не тіко з Різдвом Христовим, бажаєм не тіко моцного здоровля та космічної любови, але і солодкого життя спереду та єнчих боків, кольорової клави на столі та чоколядової емеритури* у майбутньому !

Аналізуалізірував, завше ваш, Яків Кутовий.

*ґлянц — блиск, цуд — чудо, емеритура — пенсія.