Після свєт увидів'єм рекляму, жи в санаторії «ДрістаЛЛ», в Трускавци, бомбезні знижкі. Я сі вбрав і поїхав тамдий. Зара я вам зроб'ю, курва, ривізію,
як БльондОля з телєвізії !!!
Бо кєрує тамка тепер Орко Бе., котрому мій внук в школі шпіцакі* роздавав за то, шо той му списувати не давав, а в семій клясі окуляри му поломив, котрі Орцьо дотепер на зустріч з випускниками вдігає. Нові, видиш, йому жєль, бо коштуют багато !
О ! Він си отворив фірму «БуГеГе» і зачєв бізнес. А «ТрускавецРот» йому в тім помагає. Приходжу на репетицію... йой !.. на рецепцію та й кажу би ми показали тоті всі привілєгії, про котрі в реклямі пишут. Орко Бе., як мене увидів, зразу втік з повними споднями* адреналіни, в лябораторію аналізи здавати, бо знає, жи я — хлоп нешутєйний, толєранціям всяким необучений. Охраннік мене тиж спізнав, аж стакан на ногу уборщиці впустив. То Місько з нашого села, Люньки Нагуляної син, він там ше й трохи юристом підроблєє !
Значить так, читаєм :
- «трьох-разаває дієтічєскає пітаніє, швєцкій стол » !
Так, столова «Веселка», файна назва, ексклюзівна мож повісти... Показали мені той стол, я сі обдивив го з усіх бОків і пойняв жи він ні разу не швєцкій, а наш, бо з трачинє* зроблЕний... Продегустірував легко, поїв си КОТлєтів... Правда, потомка, після того дієтічєскава пітанія, я три дни з вихОдка не вилазив... Мій кіт Мацько на мене фист*
сі обідив, жи я го родича з'їв, дотепер не підходит. Відповідає назва блюду, я вам скажу.
...- «Намєра в санаторії „Дрісталл“ распалагают балконамі, тілівізорами и ваннимі комнатамі з бєзплатнимі тулєтнимі пріналєжностямі» — читаю я їм. Де то є, ану показуйте рєзко ! Де тілівізор, а не то пуделко*, шо сі «Рубін»
називає ? Де є біла шафа зі світлом всередині, халадільнік по-гондурускі ?
Хожу, дивлюсі , жи денеде кахлі* у ваннах повідлітали, але то ніц, вдігаєш танковий шльомофон і сміло си заходиш під душ ! Фанера замісто шкла у вікнах, то теж ніц страшного — навит цікавше. Мож сміло селхві робити і сонце аніраз тобі не бде заважєти ! Йдемо далі...
— «Курєніє на всєй тєріторії отєля — Чуєте отєля !!!, холєра ясна !!! — і в намєрах запрєщєно»... «Wi-Fi прєдаставляєтса в абшєствєнних зонах за дапалнітєльную плату»... То як пойняти ? Як невиключу вафай в «абшєствєнной зонє», то ми зразу штраф нарахуют ? А без дзиґарів* то я маю вмерти в тім отєлю ?
— «Прі заєздє с 00:00 по 09:00 і с 10:00 по 24:00 – аплата в размєрє ½ цени праживанія за суткі»...
Тутка тре помислити... Може варто шодень заїзжєти з дванайцітої вночи, а о дисєтій рано знов виїзжєти і тодий запівдурно відпочинок сі обійде ! То яка икономія виходит !
Але найбільше то мені сі сподобала ґлувна медсестра — ото люксторпеда, я вам кажу ! Десь я ї раньче видів, чи не коло пйонової рури* в нашім клюбі ? Цілу ніч заснути неміг... Так шо, як маєте касу, фйола в голові*, танковий шльомофон і любите екстрімальні види спорту — велкоме в «ДрістаЛЛ».

Завше ваш, Яків Кутовий.

*шпіцаки — копняки, сподні — штани, трачинє — тирса, кахлі — плитка, фист — сильно, моцно, дзиґар — сигарета, пуделко — яшчик, пйонової рури — вертикальна труба(стріпклюб :) ?), фйола в голові — то значи вар'ят, а вар'ят, то ідійота