Чи є серед читачів люде, котрі хочут підоймитисі на політичнім ліфті? Роботи не є багато: привернути увагу компетентних органів до проблєми і вибити касу на її усунення. Тим самим вбиваїте двох зайців — прибираїте конкурентів руками правоохоронців і заробляїте касу разом зи своєю щойно відкритою фірмою, котра бде усувати наслідки недбальства чиновників. Не забуваючи, при тому, табличку ділення!!!

Бо то, шо сі стало, люде, за шіссот кільометрів від Кийова і сто від культурної столиці, то є Божий цуд, знак і намйок, би'сте знали. То я вам кажу. люде!

Тіко би'сте не подумали, шо то сі стало біля Трускавцє, бо та вирва сі утворила в дрогобицкім районі, а мєстні патріоти заборонили вживати свєте імня легендарного понадвікового курорту навит пошепки. Но бо так. Тому далі вживатиму його історичну назву Оровоград.

Мєстна влада взєла паузу, понабирала в писки нафтусі і мовчала, як на допиті в НАБУ, вичікуючи коли ж тоті журналісти з Дрогобичє врешті зазнимкуют то провалля. А коли вже увиділи, шо всьо люкс, ніц далі сі не валит, то рішили, шо мож спокійно си створити штаб. І створили! І зачєли говорити. Першим заговорила голова голови Оровограду:
- Все буде Мертве море. І то добре. До міста далеко. Йдіт спати всі. Нафтуся ніде сі не діне.
Но так. Бо як може пропасти то, чого нема?

Але то таке, я си зразу уявив Оровоград портовим містом. Кораблі. Гавань. Пристань. Пляж. Пісок. І морска авіація «Лев-авіа». Обовізкове свєто Нептуна нетрадиційної орієнтації. Краса. Шкляний підвісний міст замість траси Оровоград — Дрогобич, два кінці котрого спочивают на повітряних кулях зи Східници. Небесне патрулювання виртальотами.І купа відпочіваючіх восьмого типу в кіслотних ваннах калійних солей. Шахтарі в касках і білих халатах… Очистка енергетики, люде! А то вам не деревлєні буди замість дерев у центрі міста, нє. То є груба каса, люде!

Колись давніше на тім місци вже утворюваласі діра. Поприїжжєли німці, шось там шпортали, вивчали, поміч пропонували, але ніц з того не вийшло, бо в німецкій мові нема слова «хобар». Теперка знов сі утворила, але вже діра в дірі. Шо бде далі? А нич не бде. Всьо сі лишит на свох місцях. Третого разу не буде. бо то такий тонкій намйок від Бозі. котрий не пойме лиш глист безмозкий.

Але я вам повім, люде, жи то, шо сі стало, навит добре, бо може наші можновладці врешті зачнут думати головов, а не власнов кєшеньов. Бо в тім курорті всьо забудували, хатів типерка більше, ніж людий.

Про шо не можу нич повісти, то про думку старішини всіх старійшин курорту, бо жадної пресухи він не дав, лише висловив занепокоєннє на фейсбуку стосовно котрихось журналістів, бо ті не хочут гроший на благі діла давати.

...Но і фист файно мати на оборі каньйон з кіслотою. Завше мож там кинути якогось ворога… Або сусіда. Або депутата...
Завше Ваш, Яків Кутовий