400-річчя славного українського полководця та державного діяча Івана Богуна – це знаменна подія в історії нашого народу.

Нам надто важливо зрозуміти роль цієї людини в історії України, найперше через те, що описи подій 17 століття були укладені в царські та радянські часи, і переважно на основі літописів промосковского, магнатсько-гетьманського спрямування, політична правдивість яких викликає великі сумніви.

Як і варто сумніватись в правдивості описів Берестецької битви 1651 року, які сформовані у Європі на основі творів хроніста-єзуїта Станіслава Освенцима, який не був учасником подій під Берестечком, натомість завжди вірно служив королю та ордену єзуїтів.

Варто зважити і на те, що з часів промосковської Гетьманщини та періоду Руїни, вже у 18-20 століттях, по всіх українських землях було розгорнуто процес цілеспрямованого нищення справжніх українських історичних джерел, давніх українських книг, історичних пам'яток.

Представлені нижче відеофільми – це спроба переосмислення карамзінсько-сталінської версії історії України, з метою виявлення головного: чорного московсько-єзуїтського історичного блуду. Для чого?

Щоб побачити всю правду і навчитись шанувати справжніх українських історичних героїв, таких як Іван Богун!

Нижче представлена низка тематичних матеріалів з інтернету…


БЕРЕСТЕЧКО. БИТВА ЗА УКРАЇНУ (ЧАСТИНА 1 — відеофільм)

Що ми знаємо про найбільшу битву 17 століття у Європі, битву під Берестечком? Чому європейська армія Яна ІІ Казимира у 1651 році направила свій головний удар на Волинь? Хто такий Іван Богун і чому він очолював українське військо? Хто переміг у грандіозній битві та де і як вона завершилась? Якою була українська держава 17 століття у відстоюванні свого православного світогляду та державної незалежності?


Джерело відео — https://uamodna.com/videos/taemnyci-berestecjkoyi-...


БЕРЕСТЕЧКО. БИТВА ЗА УКРАЇНУ (ЧАСТИНА 2 — відеофільм)

Події літа-осені 1651 року… Чому магнати намагались продовжити розпочату Яном ІІ Казимиром війну проти України? Хто привів європейське військо у Збаразьку фортецю? Як були розбиті магнатські війська під Сквирою та ким? Чому не вдався замах на Івана Богуна? Які наслідки для України мала військова кампанія 1651 року?


Джерело відеоhttps://uamodna.com/videos/berestechko-bytva-za-uk...


БЕРЕСТЕЦЬКО-МІЗОЦЬКА БИТВА: КАРТИ ВЕЛИКОГО ПРОТИСТОЯННЯ

(матеріал для скачування)

У представленому нижче матеріалі — карти подій 1651 року, що мали місце на теренах Історичної Волині, біля Рівного (між Берестечком-Мізочем-Збаражем), які пов'язані з військовими діями армії короля Яна ІІ Казимира проти Української держави та її війська, очоленого державним діячем та видатним полководцем Іваном Богуном. Карти складені дослідниками Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області для першої частини фільму «Берестечко. Битва за Україну» знятого творчо-виробничим об'єднанням «Родовід». Товариство оприлюдненням цих карт намагається привернути увагу державних інституцій та української громадськості до необхідності організації пошукавих та археологічних робіт на місцях подій, найперше під Мізочем.

604e48eb91368.jpg

Карта 1. Українські позиції біля с. Пляшева перед початком битви під Берестечком

ПРОДОВЖЕННЯ матеріалу та КАРТИ для вільного завантаження (17 штук) подані тут — https://uamodna.com/articles/berestecjko-mizocjka-bytva-karty-velykogo-protystoyannya/


ЗНУЩАННЯ НАД ІСТОРІЄЮ УКРАЇНИ ТРИВАЛІСТЮ У ТРИСТА РОКІВ

(дискусія авторів фільму з істориком Ю. Мициком)

Гібридна війна проти України почалась у 16-17 столітті чи раніше?

Чому українська держава 15-17 століть стала об'єктом ворожих зазіхань?

Як магнати та шляхта служили ненависникам української держави та ворогам православного світогляду?

604e496110bce.jpg

ВИКЛАД дискусійних матеріалів читайте тут — http://www.for.lviv.ua/xfa-blog-entry/znuschannja-nad-istorijeju-ukrajini-trivalistju-u-trista-rokiv.764/

***

За матеріалами з інтернету:

https://uamodna.com/videos/taemnyci-berestecjkoyi-...

https://uamodna.com/videos/berestechko-bytva-za-uk...

https://uamodna.com/articles/berestecjko-mizocjka-...

http://www.for.lviv.ua/xfa-blog-entry/znuschannja-...