На вихідних у Львові сталася трагедія – внаслідок буревію загинули дві людини, котрі під час бурі сиділи на лавочці у парку і на них впала велика гілка. 
     Другу добу в соцмережах та різних інформаційних зливних бачках інформаційні гієни хайпують на цій темі. Але ніхто з них особливо не переймається тим, чи на майбутнє така ситуація не повториться. Насправді більшість із нас особливо не орієнтується як поводитися у випадку буревію. Багатьох смішить вимога вимкнути мобільний телефон під час грози. 
   Роман Матис вирішив заповнити зібрав з різних ресурсів поради, як поводитись під час грози і буревію. Зазубріть і поділіться з іншими це може врятувати життя.
    Отже:

*  Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу: притягує кульову блискавку.
*  Найкраще ховатись в будинку із громовідводом або у автомобілі. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями, потрібно зачинити вікна авто, бажано опустити/зняти антену, зупинитися і перечекати негоду.
*  Не можна ховатися від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись під натиском вітру.
*  Уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач, рекламних площин тощо.
*  Якщо ви опинилися в лісі, не ховайтеся від грози на підвищенні. Тримайтеся місця, де низькі дерева. Ні в якому разі не бігайте. Дуб, тополя, сосна та ялина найбільш проводять розряд електрики, найменше – верба, клен та кущі.
*  Якщо ви опинилися в полі, знайдіть заглиблення в землі. Бажано, щоб місце було сухим, адже волога земля сильніше проводить електрику. Не лягайте, краще присісти, щоб мати якомога менше площі прилягання до землі.
*  Якщо у вас із собою є парасолька, ні в якому разі НЕ розкривайте її, адже металеві прути притягують розряди.
*  Всі електричні прилади є своєрідними приймачами для блискавок. Тому ні в якому разі не користуйтеся ними під час грози, краще їх вимкнути з мережі.
*  Не можна купатися у водоймах під час грози. Якщо ви на човні і бачите, що наближається негода, намагайтеся якнайшвидше дістатись до берега.
*  НЕ телефонуйте з мобільного телефону, навіть якщо страшно і хочеться підтримки близьких. Пам'ятайте, що єдиний правильний вчинок – негайно вимкнути телефон, адже є велика загроза влучання блискавки.
*  Якщо негода застала вас у парку, потрібно покинути його, вийти за межі. Тому що там багато дерев, які можуть травмувати вас. Бігти у таких випадках не рекомендують, тому що це може прикликати кульову блискавку.
*  На лавочці чи під деревом не можна чекати поки стихне негода.
*  Якщо є можливість потрібно сховатися у приміщенні. Якщо такої можливості немає, можна сховатися під низькими деревами.
*  Велосипедами, скутерами, мотоциклами, електросамокатами користуватися не можна. З них варто зійти та відставити, адже вони мають багато металевих конструкцій, які можуть притягнути до себе блискавку.