- Де маска? — знайома курвива архітекторша на моє привітання.

- (пізніше подумки): .. Як тобі кожне курвиве падло (праздно розвалене на лавочці край дороги) свого гливкого хуя в горло вкладає — кляп смертельної образи — там ніяка маска не поможе — тільки морду в асфальт — і товкти до кривавої каші.

Бо з тої гливкої сливки — кляпу отрути в і так здавлене горло — починається вся ранкова скреготна ненависть і криваві прокляття. КУРВИВЕ ПАДЛО НЕ МАЄ ПРАВА МЕНЕ ТРУЇТИ — ҐВАЛТУВАТИ В ГОРЛО СВОЇМ МЕРТВИМ ХУЄМ.

Бо в курвивому падллючому світі не можна робити жодних подвигів, не можна проявляти жодного «рвєнія», ентузіазму, братися за будь-яку роботу з розгону, з нальоту. Навпаки: треба вигнити, вилежати-висидіти до такої міри, щоб вже до крику хотілося рухатися і щось робити. А якщо інакше — тебе перестріне і вдусить твій ентузіазм море упирів.

1) гнила тупа сестра з мугиканням, яке гірше перфоратора кожного ранку накручує мої нерви. В мене ніч — священна: вночі розкидаються локатори на весь фантастичний світ. А зранку хочеться перекімарити ще з годинку. Но нє тут то било: вона скрегоче штори, гепає дверима, мугикає, а як почує мене на сходах — тут же лізе зі своєю зверхньою командною пихою — ТРЕБА і НЕХАЙ: «треба поміняти стовпи огорожі, бо сіта падає», — «Я сам знаю, що треба: дашок криниці, дашок над входом, от поїду в Італію, зароблю гроші та й поремонтую. А ти маєш синів, внуків — чо вони тобі не помагають?» — «Вдома щось треба робити, гнилий, паразит, трутень,,..» (Як почну колись мотлошити зміїну морду за зверхню пиху — розтовчу тупі мозги в шмарклі. Ходить показує яка вона господиня: помаленько граблячми соває — мугикає, пилочкою гілочки якісь пигуляє — мугикає, землю не вміє прокопати, спушити, щоб щось росло, — тим «інгалятором Махольда» чи як там — «плоскорєзом якогось хрєна» зверху потицькає-порицькає — і «не вчи яблуню родити яблука».. скотина. Хоч би раз порахувала якийсь кошторис — інженерка-економістка срана. (А я в неї — «сраний архітектор»)

Тут з розгону з-за повороту кляпа зловив від курвивого падла в центрі, там пригнав до бізнес-вумен, яку білий «Неоплан» привіз назад з нічної зміни додому, переливав свій борщ в чистий баняк (до її гороху, який вона так і не поставила варити, хоча грозилася: «давай скоріше, щось треба робити, бо завтра неділя»...) — пролив пару капель на новий ламінат — закатала скандал. Я їй теж пояснив, що мені до сраки її декорації і її нерви.

Тепер тіпає від дурних українських кобіт, які хочуть все — по вищому розряду — все крім того. Крім грання. Бо їм того не треба. Дебілки довбані в голову. Все життя мене виховують. Нормальну блядь днем з вогнем не відшукаєш. Ще раз пояснюю: курва — те саме, що курець: довбе в голову, вишукує, що в тебе не так, вставляє в «благопристойні рамочки», щоб люди не казали, щоб люди не сміялися, театр, форма, декорація — прєвише всєго.

А блядь — наскільки пам'ятаю, перш за все любить нормальні природні задоволення, може щось порадити, підтримати, але не вилазить на голову — принаймі поважає чоловічу стать і чоловічі розумові можливості. Те, що її курвидла принижують, — то їх, курвивих скотів, треба вбивати, бо нищать природу.

Ну і врешті-решт така «розстановка пріоритетів» впливає і на зовнішній вигляд: грані бляді стають розкішними красивими жінками, живуть повнокровним життям, а курви з накрученими нервами залишаються худими скреготними дурами зі своїми принципами і своїм зверхнім гонором.

Десь той момент був відображений в трилогії про «Пчихо-пара-психозію» (під текучий нашмарк з цілого дня на протягах — штрабив стіни під дроти в чужій хаті в центрі Львова, і там же ночував, щоб швидше закінчити)


Розпечоно-харонитися (вишмарклюватися з матюком, як той Харон, якому страшно допекли вже грішники дебільні-заторможені з мідяками в писках, котрі лізуть і лізуть,як хробаки у його човен і спросоння-заціплено навіть забувають ті мідяки випльовувати йому в баньочку, так що доводиться їх лупити по писках і виколупувати з писків пальцями, а вони ще й кусаються, зарази скупердозисті... «Кондукторку би треба взяти» – і нема кого – самі курви кістляві кругом тінями лазять, шкелетами калатають пришибленими... Хоч бери та у Зевса якусь блядь проси-позичай, трохи активнішу-розпластанішу-розпашілішу-розпоясанішу... А коли ж до нього підеш, як тут трупи лізуть і лізуть...)

Вау. Тут Ще й форматування зберігається.. Ну в такому випадку я вам скопіюю всю поему. Мені не шкода. Можете присвятити своєму курвивому коронавірусу:

ПЧИХОПАРАПСИХОЗІЯ

Оварзакувистякуватися, аж вихляпавкуїплигд-жджуватися,

Макакароносондритися, розпаханіявкнуто виприжджуватися,

Махакіронорезусно справлявджуватися, вихляплявблюватися,

Висісіканіякуватися, висіканіякуватися, виніякуватися,

Справлявджуватися-переправджуватися-припраправджуватися,

Навуходоносоритися-розстереблоспроможитися,

Інглюніяко вивафлюватися, тереблоріпитися, тереблотерапіжитися,

Зубодіякно наджгва-ванвглюватися,

Наджгваванглено висьоркуватися-вифльоркуватися-висьосьондр-люватися,

Зубоніяко розпередузадо вичвавн-гвлюватися і розчепірено пердняжитись у свист подій...

Розпередуріплено витрішкуватися, вибаблуїжуватися, вискрескремблюватися (із себе, зашмарканого, пір'ячка витріпувати, щоб гарно достойно виглядати в дзеркалі),

Викаблуніякуватися-вибанякуватися, виніякувато виваркрахклюватися

Розстереблоріпо-нізгакуватися і закапуноназдритися,

Вислізгоніскапуватися, вислізгоністискуватися, аж хусточкою витирахкуватися,

Розпередуріфлено нізбʼюльмбглюватися, нівмерпрехтлюватися, харкраск"юльбитися, харкрахкарбитися, смаркавбельно шморгально нізбередонізд"южитися,

Харкравк"юльбитися змарноріплено, к'юльбаніти бемками розтерпіжено, розпередузадо розмніжено вихльоркуватися, вифльоркуватися, вифрахтлюватися, висосондрлюватися, визінямбрлюватися, виваркрахкрлюватися здремнусно,

Розпопережежовано-ніскапувально визністлюватися (тиснути ніс в хусточку і шмаркати сильно, аж болісно, і заплаканими закваснілими очима розчепірено...)

Флевкарти схніплювано (соплі витягнуті між двох пальців розмочено розтягувати і дивитися, як основна сопля провисає поволі вниз і від двох верхніх пальців відклеюється...)

Шевронькати, шевролькати, схʼюльпсло шморгати носом і говорити "б" замість "м",або "д" замість "н" (наприклад, не "мені", а "беді",

не "приїхав", а "бриїгав", не "приплили", а "бриблили"...)

Оварзакуїмлявхлювано висюсюндритися (здати сесію з забитим носом і заплявхлюваними очима)

Куїстерброндитися зсофуліявкло (їсти бутерброд, аж бульки носом пускати від того, що нема чим дихати, поки ковтаєш мастидло бутербродове і ковтаєш жижу кашово пережованную)

Невмберхрамблюватися мускуліяло брудерно (щось стоїчно-захистне з мечем в руках, на фортечних стінах стоявхнуто, хоч на семи вітрах на верхатурі стіни очі аж снипляться-сльозяться-склізняться червоно і сомплі на очі лізуть...)
Розпрагнуто симнумбулоїмендально-сексапільне...(бо кажуть, що гарячий секс активно помагає від нашмарку — краще, ніж таблєтки, порскалки і "фервекси" – ба тільки, сука, де його взяти, якщо кобіти ще більше згоноровані-нафафлоїжені-намордокручені-намамлоїпендрені, аніж курвиві мужики дебільні з сигаретами в писках..?)

Маскуліяло вихаркрахкуватися, вискрискримбрлюватися, навуходоносорено-вифафлуоніжено видрохтлюватися (дрочити, одночасно висмаркуючись-вихаркрахклюючись вільною рукою),

Вифафлуоніжитись на сонці, (“та нє, та то наші учні"...”вони будуть всі"...- шось там сонні голоси верзуть, кажуть спати вже пора, "сміялися з тебе"... фаулоліяло немегатодуполизі пизі здохлими голосами...)

Маскуліяуло вишморглюватися-вихаркрахкрлюватися-бото-моторепіритися (в футболочці з майчавними безрукавничками бриїжджати на ботоциклі зашмаркано і плювати харкотинням під колеса, навіть не витирахкаючи вільною ногою)

Розмакакароносондритися, розмакакароносондрелно вихнявльклюватися.. (розшморглано-розтереблоріплено пробувати втягнути всередину те, що не вишмаркалося назовні)

Вияякуватися, виніякуватися, винісклякуватися – стоячи на широко розставлених колінах на чомусь м'якому, крутити розчепіреним задом (перед заднім дзеркалом) із змокрілою волосатою пиздою

Свистохронитися, визністло-сюсюндритися – сопілочку запхати в масну змокрілу слизгно-жирну попу і фльоркатися, мастьоркатися, мастурблотерапіжитися і тереблоїжиндритися мастирбливо облизуючи робочі пальчики змаслявною

слиною... (=омахакароносондритись сперндятнливо...)

Блязубадіяко вихаркрахкрлюватися

Перехляпавкуївплигд-жджуватися

Взумунуїзнузджуватися

Впрехстравблюватися (психоніяко-схромблено)

Сесіюритися навугодонозоридизя

Висмаркрамблюватися

Психоніяковмнузджуватися

Вмрех-плір-бльюніякуватися

Пчихкравхлюватися раптово — і

Вмайонезотрабавхкуватися (чолом об стіл втрабавхклюватися у післяпчихо-пересердятках...)

Перепчихо-вніздоніз"яклюватися

Ломбатися пчехно пхрендноспроможно

Вгравхклюватися відлунням у відкриті вікна

На протягах перепчихосиндромблюватися

Припчихо-саплоніяклюватися (хусточкою, скрученою в ріжок, в недопчихлому носі розпоколуплюватися і кози нігтем з носа вийматися, потім розглядатися і роздивлятися через лупу під мікроскопом, шо ж воно таке, сука, лізе і лізе зсередини... може, його до чогось присобачити? може ним щось змастити чи приклеїти?)

Перепчихосиндромблюватися (комусь над вухом вграхклюватися, щоб він аж підскочив з перестраху), макакароносомбритися, сомбрлесхліщкʼякуватися (здушувати собі носа, щоб луна від трипчихів не летіла надто голосно)

Тщедушно вргавхклюватися (а це навпаки: вирехклюватися від душі, навіть не пробуючи щось спинити і перепрошувати, аж сплавзно схліскнюватися від вирехнутого щастя) і майонезнолимонитися навсібіч (розплаканими, але щасливими очима роздивлятися, все ж ніби перепрошувано, як хто зреагував на твій трипчих... а похорон-відлуння йде його аж ген від огорожі стадіону...)

Викрехкрехкрлюватися-виверстерплюватися (а це більш солідно випчихнутися і вишмаркатися з крехом і витерти писок картатою хустинкою і піти, після секундного післяпчихового стояння і складання і запихання її в кишеню, з посоловілими очима викрехкнуто-задоволеним собою)

Вмл'юїхуанно висмарклюватися (побожно висмарклюватися в іспаномовному храмі)

Розпечоно-харонитися (вишмарклюватися з матюком, як той Харон, якому страшно допекли вже грішники дебільні-заторможені з мідяками в писках, котрі лізуть і лізуть,як хробаки у його човен і спросоння-заціплено навіть забувають ті мідяки випльовувати йому в баньочку, так що доводиться їх лупити по писках і виколупувати з писків пальцями, а вони ще й кусаються, зарази скупердозисті... "Кондукторку би треба взяти" – і нема кого – самі курви кістляві кругом тінями лазять, шкелетами калатають пришибленими... Хоч бери та у Зевса якусь блядь проси-позичай, трохи активнішу-розпластанішу-розпашілішу-розпоясанішу... А коли ж до нього підеш, як тут трупи лізуть і лізуть...)

З макароносондренням випльохкруватися (“Сугубо лічноє дєло" – десь собі в кабінеті з панорамним вікном, або сидячи в ще не наповненій ванні у великому залі з відлунням, - так голосно і смачно рехкнути-пчхнути, мало не всратися, і нікого-нічого не боятися і не мстидатися.)

Сунумо-крех-кльюїрно витотожнюватися-виварнякуватися-виздростлюватися (навіть не помічаючи власного пчиху, думати в той час, хто ж тебе причислив-притотожнив-приварнякав до вищої "варни" совєршенних мудрагелів-волхвів, любвеобільних і блискітно-лагідних на публіці, (але рехкних шмарклно-матюкових в себе вдома — при жінці-Драконниці-законниці, яка ніяк не хоче кинути курити, зараза...)

...блискних і верспучих – версально-трепетно-високопарних, спушено-одіозних, ґрандо-перчених: о я не пан – я "мсьйоу", а це не жінка – "леді", "мем", "мермуазьйоуль", а це в нас не з'їзд – а "сюмпозіум", форум, "конґрессо-бієналє", а ми — не щурі академічні – а "достопочтєнні сери і сериці"... зі своїми файликами в папочках і макіяжами в коробочках, колекціями галстучків в валізоньках та гандончиків з запахами і пупиришками в бічних кишеньочках...

Кишить наш хробот веледушний,

Щоб нам не смердилось в верхах, -

Нам ті доклади – набзді юшка –

Наш хробот вплавзиться в ставках

Розпанашілих сплизд слизьбоїбучих,

Розпашоластих тіл над хвилями грудей,

Маніжно-блискітних, манірно-шелестючих,

Їм не дієти в голові, а впертий пхей...

Їх день і ніч щоб грав би й грав, і грати

Не давав нікому, лиш сам би пер та й пер та й пер–

Щоб з мозгів злих всю вишкребти солому,

Лишити голос лиш, і серце, і цей хер

Психійно-слизгітно-психоло-хуліялий...

А хулі вам – що, шкода тих терпінь?

Нам близгодно-перлящий в небі гралос –

Стократ дорожчий золотих склепінь!..

Над хвилями грудей, цілунків, неба і природи,

У житах-пшеницях, на лугах сонце-трав

Ми скинемо зашкроблі човгободи

І розпережемо, що пан Біг-Бох послав...

Тут проситься з кафедри доповідь (теоретичні тлумачення) про два обличчя бога Януса:

синьо-зелене обличчя Бігу і червоно-оранжеве обличчя пухкого одухотвореного спокою по імені Бох-х-х.., коли він піниться хлібами (бох-ханцями хліба), напіненими кукурудзяними паличками, надутими формами пористої чеколяди, бульками пива, молодого вина чи шампаньського,.. – Бо у тих бульках-порах є спокійний Божий дух, і він, Бо в принципі, він повинен бути і в пухких надутих півпрозорих пруглих упаковках усіх свіжих товарів (функціонально це буде оправдано при продуванні їх швидкісними пневмо-руслами до адресатів-клієнтів пневмо-мережі постачання продуктів у формі бухнастих-бухластих пневмо-коконів (перед входом у пневмомережу надутих чи напінених),..А поки-що лише французи виконують умову "Бох-х-х" (щоб первинний потік Інь-нь був "обухлений", обухвоторений) — як естетичну норму для всіх висхідних Ж1-потоків. Навіть нагазована спонтанно кавітацією на лопастях помп-моторів вода з кранів – теж має сесь Біг-Бох-дух. Жінки, правда, його бояться — щоб не пучило — бо вони і так "інь"- від природи "обухотворені особи", і відкривають пляшки, вивітрюють газ з газбульки прямо в повітря — туди, звідки він прийшов, а потім вже пʼють свою люру...

Але чоловікам — початково скрученим, стиснутим, спресованим, сконцентрованим "янь-ським" музичним-ритмічним створінням) цей інь-ський дух був би навіть дуже корисний і поживний.

Бог-Біг – друге обличчя бога Януса — це кінетична енергія цілеспрямованого руху, яка накопичує потенціал, запомповує буховний заряд в душу, як генератор запомповує електричний заряд в акумулятори.

А Бог-Дух – це вже мікроструктурно перероблена, якісно видозмінена потенційна енергія цього накопиченого бігу, вона дуже необхідна для роботи, і її треба навчитися накопичувати простим смертним, щоб не потрапляти в залежність від алкоголю та іншого штучного бухла. – Накопичувати хоча би спанням на животі на правому боці лиця (це ніби положення нестійкої рівноваги, коли янь-ські (важкі) центри організму підняті над інь-ськими (легкими) — і організм за короткий сон добре заряджається енергією здорового буху до роботи – надувається, як пругкий м'яч, як овоч (огірок, помідор, апельсин, грейфрукт, гарбуз) під тиском (під тургором) внутрішніх соків. Воду перед таким сном теж треба пити – і її велика кількість не зашкодить ниркам, бо вони будуть вгорі, але голова добре прокачається повітрям і промиється водою і буде легко думати...

Ця порада може бути особливо корисною для дуже янь-ських організмів чоловіків, які воюють в снах. Наприклад, у японо-китайських іграх "хей-ку'такою позою сплячого тіла ви можете навчитися перемагати і отримувати чергові "звання-титули" лідерів чемпіонату "хей-ку". А у снах горілиць ви будеие у програші: у надто розслаблених станах потенційної ями, коли не дихаєте і не можете поворухнутися, щоб витягти себе зі сну, — тоді в тих же іграх можна пройти через усі жахи і бути зарізаним десь на сходах у підвал, а ваш дух, безборонно пригнічений недиханням (у сні на спині), жриці-переможниці випустять у дві пластмасово-силіконові штучні ляльки, щоб вашою бичачою смертю оживити їх псяче ляльчане життя десь у верхніх іграшкових бутафорних світах...

Це досить складна багатоповерхова філософія, але існують методи і передумови, які дозволяють хоч раз в житті пережити щось подібне.

Фізіологічно ж все пояснюється тим, що автономна нервова система, котра керує автоматичними процесами дихання, серцебиття, перистальтики кишок, – вона працює за принципом негативного зворотнього зв'язку: перебуваючи у верхньому положенні (у сні спиною вгору), вона отримує менше кисню і відповідно працює активніше, щоб його закачувати в організм. А в сні горілиць (спиною донизу) – вона сама краще промивається кров'ю, але організм в цілому загальмовується і помалесенько здихає. Ці нюанси треба знати. Спортивний сон – сон на животі.

...Наприрклад, перепрошую, дебіли з СТБ знов страшать народ "кінцями світу", бо не знають елементарних речей: якщо Едгар Кейсі – "сплячий пророк" — лежав на спині (спиною вниз) – значить він "зчитував" своєю "духовною хмарою" інформацію з нижніх, янь-ських, ризикованіших полів – видно, мав задоволення від того, щоб пужати народ своїми видіннями. А якби він попробував у той самий "транс" входити, лежачи на животі (спиною вгору) – у нього були би зовсім інші – "райські" видіння.

"Пророки" переважно б'ють на психіку різними страхами, а в придушеній тютюном атмосфері — жахи "пророцтв" приймаються незворотньо і бездумно, як хомут на шию старої кобили. Придушені ним (сигаретноим смородом) люди — як сонні кури в тхором засмердженому тхором курнику — зовсім не опираються "рокованим" долям і навіть не збираються обурюватися і вишукувати якісь кращі варіанти прийдешньої реальності...

Отож, шановні творці страшних історій, щуриха-пиздобриїха розвальцьована вам в писок...

Це така сушка – такі "суші" щурячі: як вже не будете мати що жерти у ваших застрашених підземних норах – тоді вам ще щурячі "відбивні-каклєтки" підуть на поживу. Ну і там технологія, подібна до розвальцовування "геркулєса" (плющеної вівсянки), з парою і тиском над роз'їдженими кісточками – тоді прижарені щурячі хрусти виходять такі дуже офіґєнно смачнющі!

Ну і перед тим їх, звичайно, побрити треба – а це найдорожчий етап технологічного процесу, бо брити їх треба ще живими, щоб шерсть сторчма стояла дибом від щурячого страху...

Гваделопуїдющая офігєнно смачнющая пиздобриїха Ельза зо своїм смаркно-хльопотним океанчиком...

...Смикуліяло вихаркрахклюватися

і охуліяло витрабавхклюватися (це вже низом – коли проносить від півлітри пересолодженої несправжньої розчинної кави... нахублобаблоїженої на пустий шлунок після безсонної ночі з нашмарками і пиздотами в голові...)

Блязубодіяко поздосрако розпрлиг-прлинг-джглюватися

Брлязубодіяко розпорхпнявгбельним окіянчиком, хронічно простудженим...

Брлязубодіяко сухомліють сраколізуть скмазми вертепні,

Брляндочками брлимбалками, сиреногавкалками,

пфердно-стерпними пітардострілами підарасо-невсипущими і знов гавкалками сиреноквакальними фльюїр-буль-буль-чмавх-кравх-трап-трляп-дмух-брух-стриньмгливими дупозарізами душовгризами забавляючись серед ночі глупої...

Блязубодіяко вискрискримбрдлюватися, викрахкрамбрлюватися-виваркрахкуватися...

16:23, день св. Валентина 14 лютого 2006 року.

(Я нічого не маю проти океанчика Ельзи, просто мені тоді його старий — ректор Університету - щось згавнив і знехтував, і спрямував мої "ряди Ремета" на рецензію до прокуреного дебіла, і тою рецензією можна було сраку підтерти).