Поверталися ввечері із зустрічі я і ще один мій знайомий, я викликав таксі з нами в компанії ще був Vasyl Krutchak, той який на днях одним журналістським матеріалом зніс трьох прокурорів. Васю ми вирішили підкинути просто по дорозі проїзджаючи повз метро. Для цього треба було просто зупинитися і нікуди не повертати. Про це ми чемно попросили водія. Ситуація як ви розумієте максимально стандартна.

Я вже потім зрозімів, що в результаті вся проблема була в тому, що почали говорити з ним українською і прямо в нас воділа побачив фашиствующих молодчиків що гнали Януковича з майдана.

почалося з такого:

«вы такие хитрые, именно такие как вы приехали с западной Украины и делов тут наделали я вас знаю всех, не буду я ставать, у меня колодки стираются это нужно было отдельно проговаривать с диспетчером»

Я таксистам завжди накидаю на чай, сотні поїздок містом, але такої манери спілкування жодного разу персонально не спостерігав,чув історії різні, але от на свої очі вперше.

Далі тіп заливав стандартні шаблони, що ви в Європу йдете, а самі не знаєте як там і фірмєнно в цей момент перетнув «двойну сплошну» провтикавши поворот.

Вася, вже і сам перехотів біля метро виходити, чисто вже цікаво було що він ще буде нести ну і я вже під кінець почав записувати з моменту хвальби Сталіна:

все закінчилось на тому, що водій покинув Крим, там видно зараз так добре, що змушений тут вкалувати, розказав, що підтримує ДНР.

Хочу передати привітос службі Uklon, а відос відповідним структурам, так буде по-європейськи.

UPD. Вот мне скинули в комментах еще одно упоминание об этом водиле, проверил — номер тот же. Итого ситуация не единичная.

c6bb8672da-2015-06-19-020441.png

https://www.facebook.com/taxioptima/posts/681563185258752

UPD2. А вот что пришло от службы UKLON

bd1a2cbe73-2015-06-19-222209.png