Регламент ЛМ ОТГ.

5ff08053ecae0.png

Львівська міська об'єднана територіальна громада обрала собі депутатів і голову. Вони проголосували Регламент ЛМ ОТГ. Після його перегляду не дає спокою думка, що Садовий взяв в плєн 20 населених пунктів, які його обрали, і навязує всім депутатам думку, що міський голова міста Львова і депутати міста Львова будуть продовжувати з всіма виконавчими органами міста Львова керувати всіма 20 населеними пунктами ТАК, ніби нічого не ствалося і об'єднання територіальних громад НЕ відбулося.
Але ТАК не вийде. ЛМР проголосувала бюджет для ЛМТГ (Редакційна комісія мала б проаналізувати, чому пропущене слово ОБ'ЄДНАНА). Тому в 2021 році всі, хто працював на місто Львів, до затвердження структури і зарплат для ЛМ ОТГ — не можуть отримувати зарплату. Добре, що у Садового ВСЕ в шоколаді. Йому ЛМР проголосувала ВСЕ, що потрібно. Тільки на сайті Редакційна комісія має написати правильно назву його посади — Львівський міський голова.
Також депутатам і зацікавленим треба дати визначення: що таке територіальна громада міста і що таке об'єднана територіальна громада.
У ЛМ ОТГ входить три міста. Треба всі три статути міст проголосити триєдиним статутом ОТГ ?
Чи можна погодитися з тим, що Кабміном створений НОВИЙ орган місцевого самоврядування (хоч його назва співпадає з попередньою назвою ОМС міста Львова — ЛМР) і всі документи для діяльності НОВОСТВОРЕНОГО ОМС треба голосувати ЛМР — https://bit.ly/3o8udwO
Наталія Шелестак

Любомир Мельничук

Петро Адамик

Ігор Зінкевич

Юрій Мартинюк