Децентралізація влади.
Територіальна громада.
1. Децентралізація влади — це передача ресурсів, повноважень та відповідальності ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ села, селища, міста (не виключаю добровільно об'єднані територіальні громади).
2. Територіальна громада — це ключовий термін децентралізації влади (ДВ почалася тільки після того, як останній Майдан розпіарив термін ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА)
3. Згідно норм Конституція України територіальна громада є, якщо існує населений пункт. Юстиція реєструє Статути територіальних громад сіл, селищ, міст (включаючи добровільно об'єднані ТГ)
4. !!!
Зміна Територіального устрою України разом з перфектами — це мрії тих, хто не знає, що зараз іде війна українців з рускіми.
Це питання можна обговорювати років через 5 після того, як українці повністю переможуть русскую вєсну і звільнять територію українців від рускіх загарбників.
На фото допис від Nashe Pravo з пропозицією отримати надрукований красивий Модельний Статут територіальної громади села (селища) від Асоціація сприяння самоорганізації населення.
Марія Дзюпин Юрій Танасійчук Ярослав Жукровський — чи не можна було б у Львові ще раз в вузькому колі обговорити питання Статутів територіальних громад, щоб визначитися хоча б у цьому:
— яка мета СТГ;
— яку користь може мати ТГ від Статуту;
— що варто прописувати в Статуті, поки немає закону про ТГ ?
Можна було б сформувати Рекомендації ТГ для написання Статутів.
А те, що пропонується — не можна роздавати. Модельний Статут «красивий» тим, що в кожному абзаці рекомендується раді приймати Положення і діяти згідно Закону. Я повністю погоджуюся з тим, що всі положення, статути, дії та рішення мають відповідати Конституції і Законам, але яка тоді користь від такого Статуту тим, хто в складі ТГ ? (Єдина новація, яка там є — це фраза «Жителі ТГ».Якщо хто знає, що «ТГ — це жителі сіл, селищ,міст», то виходить масло масляне :)
Прошу Оксана Дащаківська передати інформацію Олексію Орловському та Yevhen Bystrytsky
Хто бажає допомогти ТГ міста Львова отримати нормальний актуальний Статут, який не буде суперечити Конституції і Законам — зголошуйтеся

Інститут громадського захисту