У середу на засіданні земельної комісії депутати Київради вкотре спробують протягнути питання про відведення земельної ділянки старої насосної станції на оболонській набережній під будівництво 100500-го житлового комплексу. Мабуть, за тиждень одіозний Зубик зміг докупити собі депутатів, оскільки резонанс минулого тижня не дозволив його дотиснути це питання. Про серйозність намірів стверджують і дії департаменту архітектури КМДА, що вже встиг залізти поперед батька в пекло і незаконно видати містобудівні умови та обмеження на багатофункціональний житловий комплекс за адресою просп. Героїв Сталінграда, 8а (на карті 12а), попри те що землю під це Київрада ще не надавала.

Відповідні містобуди зареєстровані під № 458 від 02.04.2021 р. Замовником їх виступила компанія «Сан-Сігма», яка є дочірньою фірмою «Інтергал-Буд», посіпаки Януковича регіонала Зубика.

60abaf695b3af.png

Схоже, Кличко прагне допомогти втулити чергову свічку на клаптику землі, порушивши генеральний план, послідовність розгляду, йдучи проти здорового глузду ще й навісивши над власниками приватних будинків різноманітних роззяв. Очільник міста знову прикриє «Інтергал-Буд», сприяючи незаконним будівництвам у абсурдних місцях?!

Останнім часом у департаменті архітектури активно сприяють легалізації досі незаконно збудованих ЖК «Академквартал», вже легалізували «Нивки-парк». Незаконно будують «Паркові озера» та чимало інших об'єктів, на що Кличко затулив собі очі…

Запланована земельна комісія розставить усі крапки над «і»: Кличко із забудовниками перекроює столицю чи все-таки хоч трохи опікується добробутом громадян, а не власного оточення. Цільове призначення ділянки не дозволяє з'явитися там ЖК.

60abb02fc51c9.png

Наразі рецепт успіху має такий вигляд: починаєте щось будувати, збираєте гроші з людей, роздаєте хабарі, прикриваючись заручниками ситуації – неуважними інвесторами, – і, опля, вже все легально.

У результаті реконструкції невеличке приміщення підросте щонайменше до 27 метрів. Очевидно, що поливальна станція не потребує настільки кардинальної реконструкції, чим прикривається власник будівлі.

До речі, ідея перебудувати цю колишню поливальну станцію вперше вигулькнула у Кличка в 2014-му. Тоді йшлося про фізкультурно-оздоровчий комплекс для фірми з оточення Януковича. Зараз очевидно, що земельний спадок донецького зека перейшов його вірному посіпаці, що підтримував втікача до останнього і голосував за диктаторські закони Януковича 16 січня.