Саме під таким гаслом завтра на черговому засіданні сесії КМР депутати будуть рятувати репутацію преЗЕдента.

Понад рік тому Володимир Зеленський обіцяв 40-ка родинам, які втратили житло внаслідок вибуху газу в житловому будинку на Позняках, нові квартири. Обіцянка преЗЕдента була цілком конкретною — до вересня 2020 року всі родини заселяться у нове відремонтоване житло.

Нині реально в нових квартирах з 40-ка родин мешкають лише дві. Усі інші мають квартири лише на папері, бо будинки, в яких офіс президента роздавав квартири потерпілим незаконні і тому здебільшого не введені в експлуатацію. Я докладно про це розповідав нещодавно у своєму відеоблозі.

У розділі 3.7. порядку денного засідання є три пункти про зміну цільового призначення земельних ділянок на Биківні за адресами вул. Радистів, 22, 28, 30 з індивідуального житлового будівництва під багатоквартирне будівництво з торговельно-розважальною та ринковою інфраструктурою. В пояснювальній записці значиться, що ділянки вільні від забудови, хоча по факту на них вже давно зведено багатоповерхівки, що порушують Генеральний план Києва, за яким це є ЗЕЛЕНОЮ ЗОНОЮ! Тепер же про найцікавіше,- до чого ж тут Володимир Зеленський — наш Президент? А річ у тім, що минулого року він роздавав ключі потерпілим родинам від майбутніх квартир у трьох НЕЗАКОННИХ ЖК, серед яких був ЖК «Лісова казка», що протиправно зводиться за цими адресами.

Забудовник вже давно і системно порушував усі ймовірні закони, тому потрапити під дах офісу президента було для компанії справжнім порятунком. Те ж саме сталося і з двома іншими комплексами, у яких обіцяних президентом квартир чекають колишні мешканці Крушельницької, 1/5 — ЖК «Дніпровsky» та Житловий комплекс «Кришталеві Джерела». Частину будинків у цих комплексах забудовникам вдалося ввести в експлуатацію за хабарі, але совість у деяких чиновників недоліквідованого ДАБІ укупі зі страхом перетворитися на сакральну жертву для ЗЕленського режиму таки взяли гору.

Тому тепер за обіцянки президента, який зв'язався з криміналом та будівельною мафією, мають відповідальність взяти й депутати КМР. І якщо голосування за абсолютно протиправні рішення Слуга Народу я ще можу пояснити, то навіщо беруть на себе відповідальність заради Зеленського Віталій Кличко та депутати УДАР і Європейська Солідарність — мені не зрозуміло. Кидати соломинку президенту-балаболу заради його особистого піару, вочевидь, політично недалекоглядно. Тим більше, що проекти рішень цілком незаконні, про що зазначає і юрдепартамент КМДА у своїх правових висновках.