Медіаолігарх Віктор Пінчук недаремно впродовж багатьох років фінансує Голос та інші демоліберальні проекти. Саме вони готові здати найцінніше духовне, що у нас є, а саме українську мову. Сьогодні посіпаки Пінчука «патріотичні депутати» Голосу з його друзями серед «слуг», зокрема головою гуманітарного комітету Микитою Потураєвим, включили до порядку денного законопроєкти про відтермінування норм про українську мову в теле- та кіновиробництві на час карантину.

Пінчук, Коломойський, Ахметов, Льовочкін не хочуть виготовляти серіали українською мовою, бо їм вигідно працювати на російський ринок, вони хочуть русифікувати українців, порушуючи їхні права. Через підручних депутатів-покидьків олігархи екстрено протягнули це питання аж до винесення на сесію.

Вони нічим не відрізняються від Януковича і його виродків, які знищували українську мову на догоду олігархам та Москві за часів донецького зека. Сьогодні це нагадує боротьбу за українську у кінотеатрах, тоді нам теж розповідали байки, але ринок лише виграв. Українські телеканали мають виготовляти продукт українською мовою! Словенія, Чехія, Словаччина – значно менші країни – виготовляють продукт державними мовами і не бідкаються, що воно не вигідно.

Поправка про відтермінування закону на час карантинну при владі Зеленського розтягнеться на роки