У 2013-му році ФІФА забороняла наш червоно-чорний прапор! Істерія московитів, які щедро корумпують футбольні інституції у Європі та світі була настільки резонансною, що через цей прапор, який активно на трибунах використовують наші уболівальники, УЄФА готова була навіть дискваліфікувати національну збірну, або, принаймні, змусити нас грати без глядачів. Тоді ми з Андрієм Іллєнком як народні депутати України виключно з власної ініціативи та підтримки «Свободи» з червоно-чорним знаменом їздили до Швейцарії, де переконували футбольних бюрократів, що цей прапор є символом нашої боротьби за незалежність і жодна росія з путіним не мають права вказувати нам, яких Героїв визвольних змагань поважати і з якими символами боронити свій сувернітет.

60c49708bee05.jpg

60c49732787c8.jpg

60c4974163c31.jpg

Потім була окупація Криму і війна на Сході. Вона триває і донині, а непокарана за свої злочини москва, використовуючи брудні газпромівські гроші та корумповану євробюрократію, знову вказує нам, які гасла використовувати, та як шанувати своїх Героїв!

Реакція на зауваження УЄФА щодо форми та гасел на ній нашої футбольної збірної мала би бути наджорсткою і миттєвою. І це мав зробити не лише депутатський корпус, а й президент. Звісно, якщо його повага до Героїв визвольних змагань першої та другої світових воєн і нинішньої російсько-української війни не є позірними, задля піару, а він щиро усвідомлює значення цього гасла та повагу до честі й гідності кожного українця, який готовий боронити свою країну попри будь-які дипломатичні умовності і геополітичні настрої.

Безглуздо взагалі реагувати на те, як підгорає в окупанта, котрий в геополітичному масштабі для досягнення своїх цілей використовує методи тероризму, а в спорті не здатен досягнути будь-чого без допінгу. Чи, хтось забув, що Росію дискваліфіковано від великих міжнародних змагань за систематичне використання допінгу рішенням спортивного арбітражу на 2 роки?