Карпенко-Карий у своїй комедії «Сто тисяч»яскраво показав нам, наскільки пагубним для людей може бути вплив грошей. Він висміяв і засудив пороки суспільного життя й хиби в характерах людей, які полюбляють тільки гроші й заради них готові піти на будь-який злочин.

Така п'єса накладається на діяльність у минулому керівника служби у справах дітей Карлівської районної державної адміністрації, а нині секретаря міської ради м. Карлівка Василець Тетяни.

Цікаву історію нам повідали свідомі громадяни цього міста.

Одже, пані Тетяна, обіймаючи посади керівника служби у справах дітей Карлівської районної державної адміністрації масово брала хабарі за дозволи, різні форми довідок та інших документів, без яких дитині не можливо було кудись виїхати або потрібні відповідні документи розведеним батькам.

Цікава наступна історія, котра сколише серце будь-кого.

Декілька років назад одна дівчина за кордоном вийшла заміж, але в неї у Карлівці залишилася неповнолітня дитина. Звичайно ж мати, щоб забрати офіційно дитину до себе почала процедуру оформлення документів на дитину. Якщо все правильно зробити, то ця процедура загалом займає приблизно до 2 місяців. Проте керівник служби пані Василець не ставила печатку на відповідному документі, посилаючись на якісь норми закону, яка не могла чітко сформулювати. Іншими словами хотіла отримати грошову винагороду за сприяння оформлення цих документів. Про те мати дитини подала відповідний позов до суду, щодо надання дозволу на виїзд дитини за кордон. Суд ухвалив позов та надав дозвіл на виїзд. І у пані Василець така жага до легких грошей, що вона всіляко ігнорувала рішення суду та не ставила печатку на документі для виїзду. Мати подала ще один позов щодо виконання рішення суду. І тільки після цього рішення, пані Василець поставила печатку на документі, щоб дитина виїхала за кордон. 2 роки йшли судові тяганини заради одного штампу на дозвільному документі. Тобто мати з дитиною не бачилися цілих 2 роки із-за бюрократичної тяганини жадібного чиновника.

Тепер пані Василець обіймає посаду секретаря міської ради і ми всі бачимо, з якою швидкістю оновлюється її гардероб дорогих хутр.

Не має нічого людського в цій жадібній та жалюгідній людині.