Найближчим часом парламент має призначити позачергові вибори Карлівського міського голову та міської ради. Адже давно ми спостерігаємо, як мер намагається нав'язувати свої правила місцевим депутатам.

Далі цитуємо пряме звернення одного з депутатів Карлівської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Михайла Кобченко.

«Звертаюсь до вас, як депутат Карлівської міської ради 8-го скликання, голова фракції „Слуга Народу“. Сьогодні до Верховної Ради зареєстровано проект постанови про позачергові вибори Карлівської міської ради за поданням Карлівського міського голови Світлика П.М., який зазначив, що без поважних причин сесії міської ради не проводяться, але ми з вами знаємо, що причини є і сесії проводяться, рішення приймаються але по закону, а не по правилам голови, от тільки штучно робота ради блокується, рішення не виконуються і не публікуються міським головою, бо депутати не дають можливість узурпувати владу в одних руках і можливість розпоряджатися бюджетом особисто у власних інтересах тому ж міському голові та ще й змушують його працювати в інтересах громади. Підкупивши деяких народних депутатів із нашої партії, які давно вже стали слугами місцевих представників ВО Батьківщина, Світлик П.М. надіється, що відбудуться перевибори, він візьме більшість і буде й далі грабувати громаду, але відповідальність за порушення законодавства та дострокове припинення повноважень міського голови ніхто не відміняв. Ми не боїмося перевиборів, бо за нами стоять люди, до речі на волевиявлення яких чхати хотів міський голова, бо йому своя сорочка до тіла ближче і літати на Мальдіви „за заробітну плату“ хочеться напевно не раз в рік.

P.S. Тому давайте думати краще, коли будемо восени обирати нового міського голову, щоб не допустити до влади знову „голодних“ людей.

Далі ми вас будемо інформувати про призначення виборів.