12 серпня 2021 року на другому засіданні шостої позачергової сесії Карлівської міської ради, було достроково припинено повноваження Карлівського міського голови Петра Світлика, за це рішення проголосували 20 із 20 присутніх на сесії депутатів, які взяли участь в голосуванні, що більше від двох третин загального складу депутатського корпусу (26 депутатів). Це рішення прийнято за систематичне порушення Світликом Законів України, систематичне ігнорування думки депутатів, узурпації влади в громаді, систематичне блокування робити сесій ініційованих депутатами, введення в оману Верховної Ради України, за те що жителі громади не можуть місяцями дочекатися рішень сесій по питаннях з якими вони зверталися. Це закономірний підсумок роботи такого вже колишнього міського голови Петра Світлика.
В результаті таємного голосування 19 депутатів проголосували за обрання секретарем Карлівської міської ради Олега Стовбуна, який у попередніх скликаннях вже працював на даній посаді. На нього поклали виконання обов'язків міського голови. Роботи у нього дуже багато, але він справится. 
Будемо сподіватись, що дані зміни принесуть у громаду злагоду і взаєморозуміння, якого так не вистачало останні півроку.