21 вересня 2019 виповнився один рік з початку серії перемог маловідомої фірми ТОВ «Еталонтехсервіс» на тендерах від КП «Шляхрембуд».

За цей час компанія уклала з КП «Шляхрембуд» (ЄДРПОУ 03359182) 19 договорів з неконкурентних закупівель на суму в 2,131 млн. Грн., І перемогла в 27 відкритих тендерах на суму в 128,973 млн. грн. — повідомляє Антикорупційний блок учасників АТО.

Останній аукціон ТОВ «Еталонтехсервіс» (ЄДРПОУ 37660108) виграв 19 вересня на послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів для КП «Шляхрембуд» на суму в 3,552 млн. грн.

Єдиним конкурентом в цих торгах було ДП «Агротехніка» (ЄДРПОУ 32030874), який за свою історію брало участь тільки в 7 конкурентних закупівлях і все з них програв саме «Еталонтехсервісу».

Статутний капітал «Еталонтехсервісу» становить 18 тис. грн. Раніше ця фірма згадувалася в матеріалах ЗМІ і кримінальних проваджень як фіктивна.

Знаходиться ТОВ «Еталонтехсервіс» за адресою м Харків, пр. Ювілейний, д 28А.

Ця будівля (корпус «Е1») фірма орендує за договором в Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради. Балансоутримувачем приміщення, який отримує 30% від орендної плати, є КП «Шляхрембуд», за цією ж адресою знаходиться його Дорожньо-експлуатаційна філія №3.

Начальником Дорожньо-експлуатаційного філії №3 є батько підписанта договору оренди, колишнього директора ТОВ «Еталонтехсервіс» Губіна Андрія Сергійовича, Губін Сергій Васильович. Однак з 27.02.2018 він передав директорські повноваження і частку у фірмі Бізонічу Д.В. і зараз в «Еталонтехсервісу» прямого відношення не має.

Однак має відношення інший чиновник.

Згідно з декларацією заступника директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради Сидоренко Романа Олександровича, працівником «Еталонтехсервісу» є дружина Сидоренко Олена Олександрівна.

Цікаво, що саме Сидоренко Р.О. є уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в своєму департаменті.

Тільки за один рік «Еталонтехсервіс» отримав на тендерах КП «Шляхрембуд» 131 млн. Грн., Будучи розташованим на його території і пов'язаних з членами сімей чиновників профільних підприємств і департаментів.