У цей святковий день місцеві жителі Карлівської ОТГ вирішили діяти, адже їм вже остаточно набридли протиправні корупційні дії їхнього мера. І хоча мера Петра Світлика вже давно зняли з його посади, але попри все, він робить усе, щоб збагатитися за рахунок Карлівської громади. Після закінчення своєї кар'єри мера він все одно намагається проникнути до влади через інших, через «своїх» людей, віддаючи відповідні накази, які згодом обернуться на його користь. Усі його дії, усі його розпорядження та накази, що приймались в період перебування його на посаді та після цього, не мали нічого спільного із задоволенням вимог народу, їхніх мінімальних потреб. Усі дії були спрямовані виключно на поповнення гаманця мера, який і без того вже не вміщував у собі нічого.
Але Карлівській громаді вже набридло мовчати, замовчувати про все те, що відбувається із ними, вони вже, навіть, не знають що буде з ними надалі, та на що їм врешті-решт чекати.
Тож, мешканці Карлівської ОТГ вирішили йти напролом та організувати масовий мітинг з приводу безперервного порушення Світликом Петром прав громадян, вчинення ним протиправних дій, за які безпосередньо передбачена кримінальна відповідальність.


Вони вирішили іти одразу до центру – до Верховної Ради України та Офісу Президента України і повідомити усі разом про всі шахрайські схеми, що мають місце з боку Світлика Петра, який намагається збагатитись через своїх покровителів з ВРУ, а саме народного депутата  Касая Костянтина.
Жителі Карлівки серйозно налаштовані зупинити свавілля та беззаконність, що панують у Карлівці протягом останніх років. Вони дуже сподіваються на те, що такі активні дії однозначно допоможуть їм. Тож чекаємо на відповідь влади та кінцевий результат для Карлівської громади.