Саме з вирубки дерев на Максимівській трасі розпочалася тісна співпраця підприємця Руслана Сенича та мера Карлівки Петра Світлика. Руслан Сенич за усними дозволами Світлика, по селам громади розпочав так звану санітарну вирубку дерев, які він же потім продавав. Для прикриття говорив тим, хто цікавився, що працює він від ВУЖКГ, тобто комунгоспу. Насправді це як не законною вирубкою дерев не назвеш, адже на вирубку кожного дерева потрібні супроводжуючі дозвільні документи, висновок еколога, комісії і т. д.

Всього цього звісно не було, бо деревина не йшла у комунгосп, вона йшла у власність Сенича з метою подальшого продажу. А мера це все задовольняло, бо він з цього мав свій зиск. І напевно був не тільки в «темі», а й в «долі».

І тут пригадується стара, як світ схема, на якій заробляв, а точніше розкрадав дерева міста, попередній мер Карлівки Олександр Наконечний, більш детально тут

http://grani-chasu.info/blohy/%D0%97%D

Напевно на цю саму схему і вирішив «підсісти» мер за допомогою Сенича! А ще варто згадати цікаву деталь, що саме Наконечного привів до влади в РДА, а згодом у мери Петро Світлик. А до того, він йому організовував вигідні підряди по електриці, бо Сашко був простим електриком та любив хильнути чарку. Саме на такого персонажа Світлик і поставив ставку та повів його у владу! Ну, а яка була ганьба далі всі ми знаємо…

Тож на основі цього виникає логічне питання, а чи не задумав часом Петро Світлик похід у владу, чи на керівну посаду, свого нового підопічного Руслана Сенича?! А може Сенич так і залишиться тіньовим «лісорубом»?! Питання залишаються відкритими.

Сам же Р. Сенич намагається хоч трохи легалізуватися, з метою побільше мати підрядів по вирубці дерев, але як відомо, цю монополію тримає ВУЖКГ, він же комунгосп, а точніше його керівник Любов Гончаренко. Саме вона не поспішає заключати офіційних договорів з Сеничем на вирубку дерев.

Тож з метою вплинути і натиснути на Л. Гончаренко, Р. Сенич на сайті міської ради реєструє Петицію з вимогою звільнити начальника ВУЖКГ Любов Гончаренко, і перераховує причини звільнення.