Продовжуємо публікувати правду про депутата від партії «Українці» Андрія Фисуна. Минулого разу ми писали правду про смертельну аварію за участі цього одіозного депутата. Сьогодні наша редакція отримала листа від небайдужих мешканців села Липянка. 

Вони стурбовані тим, що «мажори», які вчиняють смертельні дорожньо-транспортрі пригоди, досі й на волі. При тому живуть собі спокійно й безкарно. Небайдужі мешканці надіслали фото з могили хлопця,  який загинув в автокатастрофі, за кермом автомобіля якого подейкують був начебто депутат Карлівської міської ради від партії «Українці» Андрій Фисун. 

Автомобіль, за кермом якого був Андрій Фисун (зі слів мешканців) їхав з Ланна вночі з великою швидкістю. Та  в Попівці не вписався в поворот, проїхав між деревами, зачепивши їх і пасажиру цього автомобіля, за кермом якого був депутат Андрій Фисун (як кажуть) відірвало голову.  Справу всіляко заминали. Алек крапку в цій резонансній справі поставив дід Фисуна. Одже внука відмазав. Така невтішна тенденція в нашій країні — мажори на волі. Старенька мати загиблого хлопця зараз живе одна, чоловік її помер після похорону їхнього сина. Їй одній важко.  Проте Андрій Фисун навіть не те що не визнав вини, але й ніяк не домогав й не допомагає одинокій жінці, яка сам на сам залишилася зі своїм горем. 

Безкарність депутата.