Ця книжка — від «батька біохакінгу», який пропонує 46 науково обґрунтованих та ефективних законів для тих, хто хоче стати щасливішим, здоровішим та успішнішим Як прожити довше й надерти більше дуп. Прагнучи щось змінити у власному житті, ви можете дотримуватися перевіреного шляху та наслідувати стандартні приклади. Натомість автор цієї книжки пропонує орієнтуватися на тих, хто змінює правила гри, іде всупереч звичним методам та сміливо ризикує.

Тож автор опитав понад 450 людей, які змінили світ завдяки своїм відкриттям: науковців, що здійснили проривні дослідження, психологів, митців, бізнес-лідерів. Ці новатори й вам допоможуть бути у виграші: вони порадять, як позбутися страхів, перестати зациклюватися на негативному досвіді, мати здоровіший сон, вийти за межі шаблонів мислення, і запропонують ще безліч перевірених способів щодо того, як поліпшити самопочуття та продуктивність.

«Роками я гнався за грошима і що більше зусиль докладав, то нещаснішим почувався, — згадує автор. — Заробіток не робив мене щасливим, бо гроші на це не здатні. Згодом я обміркував усе й дійшов висновку, що мої основні потреби задоволені, а рівень життя — досить непоганий. Тоді я почав допомагати іншим, бо саме це й дає справжнє щастя. О, ця неоціненна мить, коли вам дивляться в очі й дякують за те, що ви зробили чиєсь життя кращим! Фінансова винагорода теж не забарилася. Набагато заможніші за мене люди також не вважають гроші за пріоритет. Вони знають, що гроші приходять, коли людина щаслива, а не навпаки. Звісно, можна заробити гроші — і досить чимало, — відбираючи хліб в інших або роблячи щось нестерпне. Однак, поки вам є що їсти, повірте: воно того не варте».

 

Дейв Еспрі. Змінюючи правила гри. Як лідери, новатори та візіонери перемагають у житті. – Х.: Vivat, 2021