Останні дні вся мережа гуде, наче хрущі над вишнями з приводу нового обіцяного дитячого майданчику біля Офісу Президента. Топовим персонажем вже став півень у косоворотці, під яким розтеклася калюжа. Але за цим гудінням мені вбачаються куди більш небезпечні речі, аніж витрата державних коштів на відверте фуфло. Тож я просто скажу, що робити тривимірні адаптації персонажів достатньо цікавого наївного мистецтва — моветон. І перейду до головного.

Давайте поміркуємо разом зі мною. Уважно прочитайте ці слова:

Дитячий майданчик біля Офісу Президента. 

Нічого не муляє?

Тоді додам лише одне слово. 

Війна. Дитячий майданчик біля Офісу Президента. 

Урядові установи, за можливості їхнього ураження завжди є важливими цілями у будь-яких військових діях. І тепер біля цієї установи є дитячий майданчик. Ніхто у здоровому глузді не буде відкривати Діснейленд у Широкиному. Ніхто у здоровому глузді не буде піддавати дітей ризику і відкривати дитячий майданчик біля потенційного об'єкту військового удару. Окрім терористів. 

Звісно, було б дуже-дуже далекоглядно казати, що це і було наміром найвеличнішого лідера сучасності чи його команди, а не черговою тупістю. Все ж таки я не стільки високої думки про тимчасових резидентів ОП. Саме тому я перейду до іншого, не менш важливого аспекту цього об'єкта Великого Будівництва. Теж за допомогою одного слова. 

Протести. Дитячий майданчик біля Офісу Президента. 

Так сталося, що Офіс Президента зараз є ледь не найголовнішою точкою, де розлючені українці висловлюють власну думку з приводу чергових недолугих рішень нашої із вами верхівки. І тепер там стоїть дитячий майданчик. Не знаю як ви, але я вже бачу, що тепер в етері 1+1 будуть оплакувати не якісь двері, яких нікому не шкода. Ні, тепер будуть давити на те, на що куди легше давити. На дітей. На розтрощений дитячий майданчик. На небезпеку для діточок. Кадри запльованого чи просто потоптаного сотнями поліціянтів дитячого майданчику — ось що чекає на нас вже наступного разу, коли люди вийдуть сказати власне слово проти.

В Офісі Президента дуже не люблять вулицю. І це — ще один крок для того, щоб зробити вулицю поганою в очах телеглядачів.

Резюмуючи, скажу лише те, що ми вже бачили всі ці події у 2014 році. Тільки дітьми прикривалися зелені чоловічки іншої держави, в терористичній діяльності якої ні в кого немає сумнівів. Тільки замість дитячого майданчика в Україні — була Йолка.