Скандально відоммй у Львові вуличний псевдоактивіст Іван Спринський продовжує нагадувати львів'янам про себе. Беручи участь у нових провокаціях. Ця людина уже понад 15 років на замовлення окремих мішків з грошима намагається привертати увагу до невигідних комусь чинуш.  

35-річний Іван Спринський часто бере участь або й організовує скандальні акції протесту на доволі різну тематику, які стали його основною роботою після виходу із Партії регіонів у грудні 2013 року. Відтоді він був помічений у сотнях акцій, його інтереси поширюються на митницю, «Укрспирт», АЗС, психлікарню, прокуратуру, транспорт, енергетику та інші сфери.

Його як інструмент використовують сильні світу цього щоб призначати на посаду своїх керованих, правильних чиновників. А врезультаті віз там же, просто потоки бабла течуть до інших. А в той час Ваня заробляє... І ось уже львів'яни, начебто, зрозуміли хто такий Ваня і довіри до нього вже немає навіть у першокласників. 

Про моральний рівень Вані свідчить його протистояння із поважним львівським журналістом Миколою Савельєвим, який керував газетою ще у той час коли Іванко в садік ходив. Кому цікаво деталі історії тут.

Шкода, що місто Лева дає можливість проростати усякій нечисті та бидлоті, яка боротьбу за справедливість, честь, незалежність, правду використовує для власного збагачення. З такими «активістами» в України немає майбутнього.