Читайте початок статті, ч. 2, ч. 3.
Й усі оці наведені вище у пунктах 1 – 37 факти підтверджують, що Зе – це не Верховний Головнокомандувач (ВГ) ЗСУ, а Верховна Ганьба (ВГ) ЗСУ, адже саме він несе повну відповідальність за ввірене йому Конституцією України українське військо, в т. ч. і через здійснювану ним кадрову політику, оскільки п. 17 статті 106 Основного Закону України гласить, що Президент України «є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави», але на цьому ганьба ВГ ЗСУ не закінчується, бо її продовженням є ще два промовисті факти…
І перший із цих фактів про ганьбу ВГ ЗСУ показує, що Зе-Ставка Верховного Головнокомандувача ЗСУ складається з членів двох сортів – першого й вищого, отож починаю його демонструвати…
2 лютого 2023 року Офіційне інтернет-представництво Президента України оприлюднило публікацію «Нам в Україні потрібно говорити в один голос зі світом щодо постачання для оборони та посилювати тиск на Росію – звернення Президента Володимира Зеленського» (відповідні два скріншоти даного звернення розміщені нижче), у котрій читаємо цей уривок зі сказаного Зе:
«Провів сьогодні засідання Ставки, вперше – у подвійному форматі (бажано, щоби й востаннє в такому форматі – виділення та примітка Г. М.). Спочатку – традиційний повний склад Ставки (перший сорт – виділення і примітка Г. М.)… А потім, у другій половині дня – додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматі. Для особливо вагомої розмови (вищий сорт – виділення й примітка Г. М.)».
Й після цього дивимося, що гласить стаття 7 «Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України» Закону України «Про Збройні Сили України» № 1934-XII від 6 грудня 1991 року: «Керівництво Збройними Силами України в межах, передбачених Конституцією України, здійснює Президент України як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.
В особливий період керівництво Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями Президент України може здійснювати через Ставку Верховного Головнокомандувача, робочим органом якої є Генеральний штаб Збройних Сил України». Як бачимо, про те, що Ставка ВГ може складатися із двох сортів, нічого не сказано.
Тепер читаємо, що каже стаття 8 «Ставка Верховного Головнокомандувача» Закону України «Про оборону України» № 1932-XII від 6 грудня 1991 року: «Для забезпечення стратегічного керівництва Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період може створюватися Ставка Верховного Головнокомандувача як вищий колегіальний орган воєнного керівництва обороною держави у цей період.
Пропозиції про утворення Ставки Верховного Головнокомандувача, її персонального складу та граничної чисельності (виділено Г. М.) подаються Радою національної безпеки і оборони України на розгляд Президенту України і вводяться в дію Указом Президента України. Положення про Ставку Верховного Головнокомандувача затверджує Президент України (й він його затвердив Указом Президента України „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Ставку Верховного Головнокомандувача» № 313/2017 від 10 жовтня 2017 року, котрий є чинним згідно розділу «Законодавство України» Офіційного вебпорталу Верховної Ради України, де зазначено наступне: «Відповідно до статті 107 Конституції України, статті 8 Закону України „Про оборону України“ постановляю:
1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року „Про Ставку Верховного Головнокомандувача“ (додається, для службового користування).
2. Затвердити Положення про Ставку Верховного Головнокомандувача (додається, цілком таємно).
3. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України згідно з повноваженнями, визначеними Положенням про Ставку Верховного Головнокомандувача, вжити організаційних заходів для забезпечення належної діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача у разі її утворення.
4. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України П.ПОРОШЕНКО» – Г. М.)“.
Й знайомимося із ще одним Указом Президента України „Про утворення Ставки Верховного Головнокомандувача“ № 72/2022 від 24 лютого 2022 року: „У зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, що загрожує її державній незалежності та територіальній цілісності, для забезпечення стратегічного керівництва Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України від 24 лютого 2022 року «Про Ставку Верховного Головнокомандувача», відповідно до статті 8 Закону України «Про оборону України» постановляю:
- Утворити Ставку Верховного Головнокомандувача.
- Затвердити персональний склад Ставки Верховного Головнокомандувача:
Голова Ставки Верховного Головнокомандувача
ЗЕЛЕНСЬКИЙ Володимир Олександрович – Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.
Координатор Ставки Верховного Головнокомандувача
ДАНІЛОВ Олексій Мячеславович – Секретар Ради національної безпеки і оборони України.
Члени Ставки Верховного Головнокомандувача (вони міняються згідно відповідних указів Президента України, тому я не надаю їхній перелік – Г. М.)…
3. Припинити діяльність Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони України.
4. Кабінету Міністрів України, Генеральному штабу Збройних Сил України, Державному управлінню справами забезпечити обладнання робочих місць для виконання функціональних обов'язків оперативним складом пунктів управління у можливих місцях розгортання Ставки Верховного Головнокомандувача.
5. Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України разом із Генеральним штабом Збройних Сил України уточнити план зв'язку Ставки Верховного Головнокомандувача за всіма варіантами можливих місць її розгортання.
6. Координатору Ставки Верховного Головнокомандувача організувати діяльність Ставки Верховного Головнокомандувача, визначити основні та запасні місця її роботи.
Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ“.
Й після цього є очевидним, що ні Закон України „Про Збройні Сили України“, ні Закон України „Про оборону України“ не передбачають ніякої двосортності чи як каже Зе „у подвійному форматі“ Ставки ВГ, а Указ Президента України № 313/2017 від 10 жовтня 2017 року, як і будь-який інший Указ Президента України, є підзаконним актом, котрий не може виходити за межі законів України, в тому числі й цих двох указаних законів, тобто не може містити норми про двосортність Ставки ВГ.
Таким чином це вкотре доказує, що Зе – це не Верховний Головнокомандувач (ВГ) ЗСУ, а Верховна Ганьба (ВГ) ЗСУ.
Але є ще й другий із цих промовистих фактів про ганьбу ВГ ЗСУ, який демонструє, що Зе не знає різниці між видами ЗСУ й родами військ ЗСУ, і це незнання я показую далі…
Оці слова Зе „видів військ“ аж короблять знаючих людей, адже ж стаття 3 „Структура Збройних Сил України“ Закону України „Про Збройні Сили України“ гласить: „Збройні Сили України мають таку загальну структуру:…
види Збройних Сил України (виділено Г. М.) – Сухопутні війська, Повітряні Сили, Військово-Морські Сили;
окремі роди сил Збройних Сил України – Сили спеціальних операцій, Сили територіальної оборони, Сили логістики, Сили підтримки, Медичні сили;
окремі роди військ (виділено Г. М.) Збройних Сил України – Десантно-штурмові війська, Війська зв'язку та кібербезпеки…“.
А параграф „Сухопутні війська“ підрозділу „Склад Збройних Сил України“ розділу „Міністерство“ Офіційного вебсайту Міністерства оборони України каже: „Армія – це втілення національної гідності народу (підкреслюю, що саме Армія – це і є Сухопутні війська ЗСУ, тому називати всі ЗСУ Армією є неправильним – Г. М.)…
Половина бойового складу Збройних Сил України – це Сухопутні війська…
Сучасні Сухопутні війська Збройних Сил України – це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин логістичного забезпечення, а також бригад територіальної оборони (далі показані зроблені мною скріншоти підпараграфа «Роди військ Сухопутних військ Збройних Сил України»; після цього деталізувати таким чином для наочності інші види ЗСУ немає потреби – виділення й примітка Г. М.)…
Отакого ідіота 2019 року дебіли обрали Президентом України і ВГ ЗСУ (вже згадуване вище моє дослідження «Хто править Україною, або Українці, ви здуріли?!» – це про нього), який не знає ні Конституції України, ні інших законів України, не знає й не поважає, а показані вгорі факти уже вкотре, вкотре та вкотре доказують, що Зе – це не Верховний Головнокомандувач (ВГ) ЗСУ, а Верховна Ганьба (ВГ) ЗСУ, але всупереч цьому українське військо, ЗСУ тримають на своїх плечах незалежність України.
Й наче перегукуючись із Зе-сьогоденням, минулого часу Олександр Олесь, якого я вже цитував у своїй праці «Пінчук, ПНХ!», про котрого, в свою чергу, йдеться в моєму матеріалі «А цей г…н що тут робить?», написав оцього вірша:
«Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!..
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.
До суду тебе не скують ланцюги,
І руки не скрутять ворожі:
Стоять твої вірні сини навкруги
З шаблями в руках на сторожі.
Стоять, присягають тобі на шаблях
(присягають Україні, а не тому чи іншому її
тимчасовому правителю, включаючи й Зе –
виділення та примітка Г. М.)
І жити і вмерти з тобою,
І прапори рідні в кривавих боях
Ніколи не вкрити ганьбою! (виділено Г. М.)».
Так, не «не вкрити ганьбою!» навіть попри те, що Зе – це не Верховний Головнокомандувач (ВГ) ЗСУ, а Верховна Ганьба (ВГ) ЗСУ!
Читайте P. S.