Читайте початок статті

   P. S. Харківська змова сприяла окупації Росією наших Криму та частини Донбасу.

   В результаті подвійних позачергових виборів 2014 року Президентом України став Петро Порошенко (Пе) і депутати парламенту сформували проєвропейську більшість, але пакт Мєдвєдєва – Януковича не денонсований.

   Якість української політики залишається, на жаль, низькою…

   P. P. S.: Зе жжот. 4 лютого 2020 року Зе підписав Указ Президента України № 36/2020 «Про призначення Т.Розваляєвої членом Вищої ради правосуддя»: «Відповідно до статті 131 Конституції України та статей 5, 9 і 16 Закону України „Про Вищу раду правосуддя“ постановляю:

   1. Призначити РОЗВАЛЯЄВУ Тетяну Самуілівну членом Вищої ради правосуддя».

   Правда, я не розумію, навіщо в тексті Указу № 36/2020 робити нумерацію пунктів, якщо цей Указ має лише один пункт, але що значить дане моє зауваження для «видатних спеціалістів», які працюють в ОПУ, котрі, тільки дорвавшись до влади, першим чином знищили на сторінках Офіційного інтернет-представництва Президента України всю інформацію про діяльність попередників Зе замість того, щоб просто розмістити її в архіві цього інтернет-представництва, оскільки вона має бути у вільному доступі для всіх бажаючих знайомитися із нею: напевно Зе-ідіоти вважають, що новітня українська історія починається лише з них, але це далеко не так, і в цю історію вони можуть вляпатися, а не ввійти. Дуже хочеться, щоб таких «спеціалістів» Україна більше ніколи не знала, а Український народ щоб добре думав, коли обирає владу, аби потім самому не плакати гіркими сльозами від незугарних дій його ж обранців, повівшись на їхні дешеві обіцянки, які вони й не збиралися виконувати, бо якби збиралися, то Указ № 36/2020 ніколи б не появився на світ! Чому? Ось – чому…

   Після його оприлюднення Офіційним інтернет-представництвом Президента України інтернет-ресурс «Слідство.Інфо» того ж таки 4 лютого 2020 року опублікував інформацію «Зеленський призначив у ВРП екссуддю, яка визнала законною угоду про базування флоту РФ у Криму, в якій ідеться про наступне: «Тетяна Розваляєва за часів Януковича обіймала посаду у п'ятій палаті Вищого адміністративного суду (ВАСУ). Ця палата була спеціально створена для розгляду позовів на дії Президента, парламенту, Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

   У 2011 році суд за головуванням Розваляєвої відмовився визнавати підписання Януковичем так званих Харківських угод« незаконним. Нагадаємо, відповідно до цього договору з Російською Федерацією, термін перебування Чорноморського флоту РФ у Криму було продовжено на 25 років. Відтак, рік виходу російської військової бази з українського Криму з 2017 року змінився на 2042 рік (виділено Г. М.).

   Розваляєва була на посаді судді до кінця 2016 року. У відставку подала напередодні початку судової реформи. Але у неї залишилось довічне грошове утримання як судді».

   Сумно і тривожно!

   Ніколи б не міг подумати, що після Революції Гідності та вбивства януковичівськими опричниками Героїв Небесної Сотні кадри зрадника-мерзотника Януковича зможуть знову спокійно повертатися до влади.

   Якість української політики стає ще нижчою, ніж була… 

   Далі буде...