Якби ви вчились так, як треба,

То й мудрость би була своя

Тарас Шевченко

Відомий науковець і волонтер Антон Сенченко якось зауважив: «Я не зможу написати методичку „Як сформувати народний спротив із людей різних поглядів, професій, віросповідань за кілька місяців“. Але ілюстрацій в мене до такої методички — повно».

 

Такі ілюстрації є й в мене. Пропалений «зе-електоратовець» зразка 2019 р. возить із певних європейських локацій через кордон для мене, прихильника правоцентристських цінностей та концепції «Армія, мова, віра», куплені моїм коштом товари для підтримки армії.

 

 

Цього разу за його суржиковим «фанаріки» сховалися елегантні інфрачервоні ліхтарики для відважних котиків. Тих, хто працює вночі і кому потрібні ці маленькі прилади для засліплення ворожої оптики, що спостерігає довкілля в інфрачервоному спектрі. Тих, завдяки роботі яких вдень інші котики зможуть пройти та фігурно «вломити» вражинам.

 

Завтра котики отримають свої прилади. Нині лише це має значення. Бо тепер Україну порятують лише ЗСУ.

 

Після нашої перемоги рятуватимуть нас ті ж ЗСУ та зовнішнє управління досвідченими професіоналами, афілійованими з Британською короною.

 

А в довготерміновій перспективі, все залежатиме від того, наскільки значною буде частка тих умовних 73% (зразку 2019 р.), що відмовляться від лівацьких поглядів, візьмуть відповідальність за своє життя на себе, перестануть заздрити заможним та успішним (натомість багатіючи власною працею та створюючи свою історію успіху самотужки) та повірять у  національну еліту, що народжується нині в горнилі цієї війни. Щоб загальне виборче право перестало бути міною уповільненої дії під майбутнє України.

 

Війна – це не тільки страждання, смерті й руйнації. Це  — чинник змін. Вона чимось схожа на пророка Миколу з відомої п"єси Митця (Леся Подерв"янського) "Павлік Морозов". Того, що колись стверджував нетлінне: "Не  вірю в силу слова я, а вірю в силу п*здюлей".

 

24-30.09.2022

 

(*) Титульне фото запозичено з https://lpnu.ua/news/viina-v-moiemu-misti

(**) Митець гостро відчуває події війни та водночас робить прогнози щодо нашої перемоги – у своєму новому короткому оповіданні "Операція VZV":