Довга історія цієї витки спіралі розвитку людської цивілізації вчить нас, що в околі Рош га-Шани можуть відбуватися цікаві глобальні події. Особливо, коли це трапляється на тлі накладання певної фази циклу Шміти та наближення до Землі Зірки Королів.

 

Ми бачимо це нині наочно.

 

Китай переживає військовий переворот. Товариш Сі , швидше за все, буде усунений, а його мрії стати другим Мао так і залишаться мріями. Решта світу застигла в очікуванні наслідків цього.

 

Нічний Лондон раптово наповнився юрмами військових,  без жодних офіційних пояснень (http://www.godlikeproductions.com/forum1/message5239901/pg1, https://www.godlikeproductions.com/forum1/message5239730/pg1).

 

Режим аятол в Ірані позарився на декілька десятків мільйонів доларів від контрактів на постачання власних ударних та розвідувальних безпілотників до рф, і несподівано отримав потужні заворушення. Щонайменше, столиця Тегеран та декілька міст у провінції Західний Азербайджан вже під контролем повстанців.

 

На цьому тлі Ізраїль неофіційно санкціонує передання своїх передових технологій та систем боротьби з іранськими дронами до України через посередників в одній з центрально-європейських країн (Попри існування офіційної заборони на передання таких технологій будь-яким іншим країнам поза межами НАТО).

 

Скажена країна-бензоколонка (рф) оголошує часткову (по факту – повну) мобілізацію, форсує незаконні «псевдо-референдуми» на окупованих українських територіях та підвищує градус своєї риторики в стилі ядерного шантажу.

 

У відповідь країни Рамштайнівської коаліції лише підсилюють військову допомогу Україні. А ЗСУ продовжує успішно бити рашистів – щось істотне ось-ось станеться біля Лиману, а ворожа авіація стала знову нести несподівані високі втрати у тих повітряних зонах, які вони  вважали ще донедавна безпечними для себе. Очевидно, на передову дійшли цікаві новітні системи ППО від західних партнерів, про які , на щастя, не встигли розпатякати на увесь світ пустобріхи на кшталт аристовичів-подоляків та інших подібних діячів з оточення «зеленої ОПпи».

 

США підняли у повітря на цілодобове чергування усі три своїх унікальних літаки Cobra, що наглядатимуть за можливими стартами ядерних ракет рф.

 

Світ на порозі грандіозного шухера.

 

В такі часи спадковий польський граф та водночас українець, що значно випередив свій час – митрополит Андрій Шептицький – рекомендував не метушитися, а зосередитися на речах величних і вічних.

 

Зокрема, ми можемо спробувати розшифрувати послання Варсави (Григорія Сковороди), закодоване ним у символі Божественого фонтану. Ми мацаємо його руками щоразу, як торкаємося купюри номіналом 500 грн., але сенс «рівної нерівності» все ще прихований від більшості з нас.

 

Попри війну з рф та глобальний звиздець, 300-річний ювілей від дня народження Савича невідворотно настане 3 грудня 2022 р. Його послання кризовими людству XXI століття мають бути розшифровані.

 

25.09.2022