Гріш ціна всій російській культурі, впливу країни-терориста на світ, і всьому, що з нею повʼязано. Спочатку достоєвськими в уми моїх людей, російським «православієм» в душу вірянина, потім кирзаком на мою землю. 
Доки російські балерини позують із військовими країни-терориста, а діячі так званої культури декламують на широкі маси націонал-соціалістичні гасла зразка 30-х років минулого століття, моє рідне місто Берислав стирають з лиця землі російські КАБи. Тільки за вихідні на територію району було скинуто 29 керованих авіаційних бомб. Є загиблі і поранені.
Сьогодні російська авіація знову атакувала Берислав. Окупанти скинули на місто чотири авіабомби. Одна з них влучила по будівлі житлово-експлуатаційної контори.
Загинуло подружжя — 73-річний чоловік та 70-річна жінка. На момент ворожого удару вони перебували у приміщенні, для отримання допомоги внаслідок пошкодження їхнього будинку.
Ще двоє людей – поранені. 55-річний чоловік знаходиться у вкрай тяжкому стані. У нього перелом плеча, поранення грудної клітки та живота. У 59-річної жінки — травми спини та ніг.
В дитинстві ми ще застали московський наратив про те, що місто було засновано російськими царями, а до того на нашій землі було пусто. Але ж це не так. Це історія, яку нам написали. І в тому ж дитинстві ми вже про це знали. Але зараз, як і тоді, у день міста, з яким нас так щедро вітають росіяни, відлік ведеться від тієї, російської дати. Місту, яке визнано найдавнішим людським поселенням Херсонщини, ми виділили лише 239 років існування. Тому що вони нас переконали у цьому своєю жорстокою кривавою культурою та фейковою історією.
Відкладемо вбік кургани бронзової доби, яким на сьогодні може бути до пʼяти тисяч років і гіпотези про те, що тут була давньогрецька колонія Мілетополіс або Ольвіополіс та остготська столиця Данпарштадт. Говорімо про ближчі часи. Давайте згадаємо про місто, яке постало навколо резиденції хана Тохтамиша і Соколиної переправи у XIV столітті, давайте говорити про XV століття, коли тут вирувало життя навколо митниці Вітовта. Чи хоча б про фортецю Кизикермен, яка була по суті триярусним містом з великим форштадтом (передмістям). 
Я думаю, її руїни вже розбиті російськими КАБами, щоб стерти цю сторінку історії.
Гріш ціна їхній мальованій історії. Ні, навіть торби січки вони всі не варті.